banner-elephone-p9000Neveselá povesť phabletu Samsung Galaxy Note 7 vniesla do technologického sveta vlnu obáv a starostí. Juhokórejská spoločnosť má pred sebou poriadne ťažkú úlohu, nakoľko mnohí priaznivci tohto výrobcu po neúspechu obrátia svoju pozornosť na konkurenciu. Neúspech naplno využíva nedávno predstavený Xiaomi Mi Note 2, no aj Elephone S7, ktorý ponúka niečo, s čím mala prísť aj Note 7-ka.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Tento smartfón, ktorý sa názvom a dizajnom zjavne inšpiroval u iného vlajkového modelu Samsungu, totižto ponúka membránu, ktorá chráni zariadenie pred prípadným výbuchom. Elephone uvádza, že nik dopredu nevie, čo sa pri používaní môže prihodiť. Azda najlepším príkladom je už spomínaný phablet Note 7. Ak by teda výbuchy nejakým spôsobom začali postihovať aj Elephone S7, výrobca sa postaral o to, aby boli všetci jeho používatelia chránený. Okrem membrány by mala tlmiť výbuch aj hrubá polyuretánová ochranná vrstva a pre istotu spoločnosť zaviedla aj podrobnú kontrolu použitých batérií.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

elephone-s7-oficialne-5

Treba povedať, že ak by podobnú ochranu zaviedla aj omnoho väčšia a známejšia konkurencia pri svojom problémovom smartfóne, mohlo sa predísť mnohým nehodám a ohrozeniam na zdraví. Napriek vysokej dávke ochrany si Elephone S7 zachováva priaznivú cenu, solídne parametre a hlavne prekrásny dizajn. Na prednej strane sa tak nachádza 5,5-palcový IPS displej s FullHD rozlíšením a 2.5D zaoblením hrán. V útrobách tlčie procesor MediaTek Helio X20, ktorý je doplnený o 2 / 3 / 4 GB pamäte RAM a 16 / 32 / 64 GB internej pamäte, ktoré sa líšia v závislosti od verzie. Ďalej je k dispozícií 2600 mAh batéria, plná podpora LTE sietí, 13 MPx zadný fotoaparát, no aj hybridný DualSIM slot. Cena napokon začína na výbornej čiastke 135 €.

TIP: Novinky od Elephone poriadne prekvapili! Modely S7 a S7 Mini vstúpili do fantastického predpredaja!

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
20%
Páči sa mi to
80%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]