banner-elephone-p9000Elephone to s útokom na najlepšie smartfóny tento rok myslí smrteľne vážne. Dôkazom je úžasná dvojica noviniek, ktoré sa vyznačujú najmä prekrásnym dizajnom a vynikajúcim výkonom vzhľadom k cenovému zameraniu. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Elephone S7

Začneme hneď s tým najlepším – modelom S7. Už na prvý pohľad si všimnete, že tento smartfón si zobral výrazné dizajnové črty z oveľa drahšej konkurencie od juhokórejského giganta. Na škodu veci to určite nie je a novinka sa vyznačuje nádherným vzhľadom, ktorý teda tvorí hliníkové šasi spolu so špeciálnou sklenenou zadnou časťou. Práve zadná časť mení odrazy v závislosti od uhla, z ktorého sa pozeráte. Ak sa náhodou rozhodnete pre čiernu alebo modrú farbu, vedzte, že každý vám bude nesmierne závidieť. Na prednej strane operuje 5,5-palcový IPS FullHD displej v exkluzívnom bezrámikovom prevedení.

elephone-s7-oficialne-4

Výkonová stránka je taktiež neuveriteľná a majiteľ dostane špičkový high-end procesor MediaTek Helio X20 s 10-jadrami, ktorý spolupracuje s 2 / 3 a 4 GB operačnej pamäte RAM. Interné úložisko o kapacite 16 / 32 a 64 GB sa dá bez problémov rozšíriť microSD kartami. Android 6.0 Marshmallow bez náročnej grafickej nadstavby dokáže vyťažiť úplné maximum z tohto výkonného hardvéru. 13 MPx zadný a 5 MPx predný selfie fotoaparát síce nepôsobia nijak oslnivo, no svoju prácu si odvedú.

elephone-s7-oficialne-7

A v neposlednom rade tu máme DualSIM funkcionalitu, ktorá je doprevádzaná podporou všetkých LTE frekvencií na Slovensku. Práve cenová politika je hlavným lákadlom novinky. Presvedčte sa sami na vlastné oči nižšie.

Elephone S7 (2 GB RAM + 16 GB ROM / jedine v zlatej farbe) – 135 €
Elephone S7 (3 GB RAM + 32 GB ROM) – 162 € (zlatá), 180 € (modrá, čierna), 189 € (zelená)
Elephone S7 (4 GB RAM + 64 GB ROM /) – 189 € (zlatá), 207 € (modrá), 216 € (čierna), 225 € (zelená)

Zvýhodnené ceny platia do 20. novembra, kedy oficiálne končí aj predpredaj. E-shop vám ako darček pribalí k smartfónu ochrannú fóliu na displej a priesvitné silikónové púzdro.

Kúpiť Elephone S7 od 135 €

Elephone S7 Mini

Model S7 Mini je teda zmenšou verziou vyššie spomínaného top modelu čínskeho výrobcu. Aj keď uhlopriečka displeja 5,2-palcov nie je veľmi mini, spoločnosti dávame palec hore aspoň za snahu pripraviť aj takúto verziu. Rozdielom oproti výkonnejšej S7-čke je procesor MediaTek MT6737 a taktiež len jedna pamäťová konfigurácia s 2 GB RAM a 32 GB interným úložiskom.

elephone-s7-mini

Zvyšné špecifikácie sú teda úplné totožné a aj táto novinky bude mať postupne početnú základňu fanúšikov. Elephone S7 Mini kúpite v predpredaji už za 135 €, pričom ako darček dostanete už vyššie spomínanú fóliu na displej a silikónové púzdro. Zmenu však predstavuje dátum ukončenia predpredaja, ktorý bol stanovený až na 12. december.

Kúpiť Elephone S7 Mini za 135 €

Zobraziť predpredajovú ponuku na Elephone S7 a S7 Mini

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
19%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
11%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
4%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.