banner-elephone-s7
Elephone S7 je smartfónom, pri ktorom majiteľ nadobúda dojem, že drží v rukách luxusné zariadenie prémiovej triedy so slušným výkonom. Výrobca pri jeho výrobe odviedol skvelú prácu, ktorú je vidieť už na prvý pohľad. Táto skvelá novinka sa dostala už aj k nám na Slovensko. 

Elephone síce nie je svetovo známy výrobca, no fanúšikovia čínskych smartfónov ho iste dobre poznajú a pamätajú si na vlajkovú loď, model S7. Ten bol predstavený na jeseň minulého roka a priniesol so sebou skvelú výbavu za ešte lepšiu cenu. Vo svojich útrobách skrýva výkonný procesor Helio X20 od spoločnosti MediaTek. Ten obsahuje až 10 jadier, s ktorými nebude o nedostatok sily núdza. Procesoru pri výpočtoch vypomáha operačná pamäť RAM o veľkosti 2/3/4 GB, v závislosti od vnútornej pamäte. Na Slovensko dorazila práve najvyššia možná verzia so 4 GB operačnou pamäťou RAM a 64 GB vnútorným úložiskom, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD karty. O hranie aj najnovších titulov hier sa stará grafický akcelerátor Mali-T880.

Elephone S7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

elephone-s7-tesujeme-1zdroj fotografie: Vlastné

TIP: Elephone S7 v limitovanej edícii dorazil do redakcie, pýtajte sa

Hlavný fotoaparát S7-ky dostal snímač s rozlíšením 13 MPx, ktorý dokáže spraviť skvelé fotografie a nechýba mu ani elektronická stabilizácia obrazu. Pre selfie fotky je k dispozícií predný fotoaparát s rozlíšením 5 MPx. Prednú stranu okupuje IPS displej s uhlopriečkou 5,5″ a FullHD rozlíšením, ktorý sa tiahne od okraja po okraj a prechádza takmer až k zadnej stene smartfónu. Pod displejom si miesto našiel aj snímač odtlačkov prstov. Skutočnou výhodou je aj DualSIM funkcionalita a plná podpora LTE, s ktorou dokáže smartfón využiť všetky pásma slovenských operátorov.

elephone-s7-tesujemezdroj fotografie: Vlastné

Zobraziť slovenskú cenu Elephone S7

Elephone nepodľahol ani trendu odstraňovania 3,5 mm audio jacku, ktorý je v smartfóne prítomný. Okrem toho v ňom nájdeme aj bezdrôtové Wi-Fi pripojenie v štandarde 802.11b/g/n, Bluetooth vo verzii 4.0 a samozrejmosťou je aj GPS. Pre prípadné pripojenie externých zariadení podporuje Elephone S7 aj funkciu OTG. Celý smartfón napája akumulátor s kapacitou 3000 mAh a podporou rýchleho nabíjania, ktoré už za malú chvíľu dodá zariadeniu dostatok energie na niekoľko hodín práce. Celá výbava novinky je ukrytá v nádhernej, sklenenej konštrukcii, ktorá dodáva smartfónu prémiový vzhľad. Tento smartfón s luxusným prevedením je dostupný už aj na Slovensku, no bohužiaľ, cenovka je opäť mierne vyššia v porovnaní s cenami v zahraničí.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP