banner-elephone-p9000
O čínskej spoločnosti Elephone ste už určite počuli. Jej portfólio je zamerané na cenovo dostupné smartfóny so slušnou hardvérovou výbavou. Výnimkou nie sú ani očakávané modely Elephone S7 a Elephone R9, ktorých pomer cena ku výbave je naozaj výborný.

Čínsky výrobca Elephone pravdepodobne prinesie dvom svojím smartfónom nový kabát. Jedná sa o zariadenia Elephone S7 a Elephone R9, ktoré by mali prísť v novej farbe, lesklej čiernej. Tá je opäť inšpirovaná Apple zariadeniami, na ktorých farba nesie názov „Piano Black“. Ak sa informácia stane pravdivou, Elephone bude prvý výrobca Android smartfónov, ktorý použije na svojom zariadení tento farebný odtieň.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

elephone-s7-r9-black-color-1

Elephone R9

Elephone R9 si od amerického konkurenta Apple zobral však viacej dizajnových inšpirácií, ako len farebné prevedenie smartfónu. Oba smartfóny sú poháňané čipsetom MediaTek Helio X20. 5,5″ displej s FullHD rozlíšením, Android 6.0 Marshmallow spolu s 32 GB interným úložiskom tiež zdieľajú oba smartfóny. Líšia sa však napríklad v kapacite operačnej pamäte RAM. Tá dosahuje 4 GB pri modeli Elephone S7, zatiaľ čo R9 bola mierne ochudobnená a tak ponúkne len 3 GB RAM. Zadný kryt Elephone S7 je tvorený PVC materiálmi a je vyrobený pätnásť vrstvovou výrobnou technikou.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom