banner-elephone-p9000Elephone R9 je nový prírastok do rodiny smartfónov Elephone. Táto novinka bude poháňaná procesorom Helio X20 a prinesie aj bezrámikový dizajn. Nedávno sme mali možnosť nazrieť na tento model prostredníctvom prvých renderov a tentoraz sa R9-ka ukazuje v novom šate, a to hneď v ružovo-zlatom farebnom prevedení.

Prvé správy hovorili o dostupnosti Elephone R9 v zlatej, šedej a modrej farbe. Tie tak budú nakoniec doplnené o ďalšiu možnosť. Čínsky výrobca podľa vlastných slov vytvoril model R9 pre mladú generáciu používateľov. Zariadenie má byť pre záujemcu veľmi efektívne z hľadiska pomeru ceny a výkonu. To naznačuje, že novinka si svoje miesto nájde niekde v strednej triede. Nový farebný variant má byť špeciálne určený pre mladé dámy. Elephone R9 pôsobí štíhlo a udržuje si veľmi kompaktný profil. Má dve plastové linky antén na zadnej strane, pričom vpredu dominuje domovské tlačidlo. Svojou eleganticou sa tak bude snažiť zapôsobiť aj na ženské pokolenie.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

TIP: Bezrámikový Elephone R9 sa ukazuje na prvých renderoch

Elephone R9 bude zdieľať niekoľko podobností dokonca aj s iPhonom 7. Pokiaľ je známe, Elephone využíva pri anténach na zadnej strane rovnakú nano technológiu ako Apple. Zamedziť by sa tak malo výpadkom signálu. Ako deklaruje výrobca, použitá bola aj technika zaisťujúca plynulé napojenie konštrukcie na kovové telo. Smartfón teda sľubuje podobnú textúru a prémiový pocit pri držaní ako tomu je pri Apple. Špekulácie okolo výbavy spomínajú prítomnosť procesora Mediatek Helio X20, Androidu 6.0, 4 GB RAM, či 64 GB ROM. Veľkosť displeja sa má zastaviť na hodnote 5.5-palcov s FullHD rozlíšením. Vzadu by sa mal objaviť 13 MPx hlavný fotoaparát.

elephone-r9_01

elephone-r9-back-cover-1024x493

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom