Elephone pripravuje smartfón so zahnutým displejom a keramickou zadnou časťou

banner-elephone-p9000Jeden z menších čínskych výrobcov, Elephone, to tento rok rozbalil naozaj vo veľkom štýle a predstavuje novinky ako na bežiacom páse. Už dávnejšie vieme, že v príprave sú modely R9 a S7, ktoré vyniknú hlavne nádherným dizajnom. Podľa najnovších správ to však ani zďaleka nemusí byť posledný prémiový smartfón tento rok.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nové obrázky totiž naznačujú prítomnosť ďalšieho zariadenia, ktoré by malo disponovať zahnutým displejom po stranách. Toto riešenie je teda totožné s tým, ktoré poznáme napríklad z vlajkových modelov Samsungu. Druhou podstatnou vlastnosťou má byť prémiové vyhotovenie zadnej strany z keramického skla, ktoré ponúka zvýšenú odolnosť voči škrabancom a hlavne oveľa krajší dizajn.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Zmiznúť by teda mohli aj nevkusné plastové predely antén. Zatiaľ sú však hardvérové špecifikácie smartfónu zahalené rúškom tajomstva a nepoznáme ani približný dátum predstavenia.

TIP: Elephone R9 a S7 už čoskoro aj v novej, čiernej farbe

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
63%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
13%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]