Elephone P9000 dostal obrovský update. Vylepšuje výdrž, fotoaparát či snímač odtlačkov prstov

banner-elephone-p9000
Recenziu smartfónu Elephone P9000 sme vám predstavili už dávnejšie. Tento smartfón s veľkým potenciálom stratil veľa bodov na maličkostiach, ktoré by bolo možné vyladiť softvérom. Od vydania recenzie vyšli už 3 updaty a práca so zariadením sa výrazne zlepšila.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Predchádzajúce updaty zlepšili stabilitu, výrazne predĺžili výdrž batérie (PCmark +2 hodiny), zrýchlili čítačku odtlačkov prstov, integrovali ju do systému a veľmi veľa ďalších. 22.4.2016 bol uvoľnený nový update, ktorý dosahuje veľkosť až 813,42 MB.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Screenshot_20160423-214754

Zahŕňa v sebe optimalizáciu spotreby Google aplikácií, ktoré po predchádzajúcom update spotrebovávali viac energie. Ešte viac optimalizoval rýchlosť čítačky odtlačkov prstov, ktorá je naozaj mimoriadne presná a rýchla, ako sa na vlajkovú loď patrí. Optimalizáciám neunikol ani fotoaparát či dokonca obrazovka. Nejaké zmeny sa  dotkli aj WiFi. V praxi som okrem čítačky odtlačkov zmeny nepocítil. Systém je stále rovnako svižný. Občas sa však mobil bezdôvodne odpojí z WiFi a pár minút sa nechce na nič pripojiť. Reštart v tejto situácii zaručene pomôže bez čakania.

Je veľmi dobré vidieť, že Elephone aj napriek prípravám vlajkovej lodi Elephone P9000 Edge nezabúda na už aktuálnych zákazníkov a vydáva tak už svoj celkovo 4. update pre Elephone P9000. Okrem toho sa do predaja pomaly oneskorene dostáva aj oficiálna Elephone bezdrôtová nabíjačka s cenou okolo 15€.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]