banner-elephone-p9000Fanúšikovia výrobcu Elephone netrpezlivo očakávajú ten pravý high-end smartfón tento rok, ktorým sa má stať model P9000 Edge. Ten okrem bezrámikového displeja ponúkne aj duálny fotoaparát a práve o ňom sme sa dnes dozvedeli podrobnejšie informácie. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Priamo Elephone nám odhalil, že ich pripravovaný top model ponúkne dvojicu špičkových fotografických snímačov. O nádherné fotografie sa postarajú dva Sony IMX258 senzory spolu s PDAF zaostrovaním. Systém duálnych fotoaparátov bude v Elephone P9000 Edge trochu odlišný od konkurencie. Primárny senzor bude mať na starosti hlavné časti fotografie, zatiaľ čo sekundárny senzor sa postará o vykreslenie pozadia a tých najmenších detailov. Spolu by teda mali vytvoriť dokonalú kombináciu, teda aspoň taká je teória. Praktické výsledky tejto spolupráce uvidíme až po prvých testoch.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


2-1

[tip color=“white“]TIP: Elephone P9000 Edge na nových fotografiách. Poznáme aj detailnejšie špecifikácie [/tip]

Duálne fotoaparáty majú výhodu aj pri nočných fotografiách, nakoľko vedia zachytiť viac svetla, viac detailov, čiže celkovo je výsledná fotografia aj v noci naozaj dobrá. Najznámejším priekopníkov v tejto oblasti je Huawei, ktorý spolupracuje so spoločnosťou Leica. Využitie duálnych fotoaparátov pri strednej triede menších čínskych spoločností je určite raritou a pripravovanej novinke to pridáva z časti na exkluzivite. Na Elephone P9000 Edge sa teda už teraz nesmierne tešíme!

Zdroj: Gizmochina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom