banner-elephone-p9000
Možno sa čakanie na Elephone P9000 Edge zdá ako nekonečné, no faktom je, že Elephone robí malé pokroky a výsledný produkt je čoraz bližšie finálnemu predstaveniu. Veľké obdobie ticha, kedy sa začalo hovoriť o Elephone P9000 Edge ako o prvoaprílovom žarte je konečne preč a výrobca zverejňuje špecifikácie, a dokonca aj prvé rendre.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Elephone P9000 Edge, ako nová vlajková loď spoločnosti Elephone, by chcela priniesť zákazníkovi to najlepšie na trhu. Najnovšie informácie naznačujú existenciu dvoch verzií smartfónu. Prvá, lacnejšia verzia obsahuje 4 GB RAM a 32 GB interného úložiska. Ak sa vám to zdá málo, budete môcť siahnuť po vylepšenej verzii so 6 GB RAM a 128 GB interným úložiskom. Obe verzie ponúknu jedinečný bezrámikový dizajn v podaní 5,7″ displeja od JDI s jemným 2K rozlíšením. Ten bude zasadený do kovového tela, v ktorom okrem iného nájdeme aj 10-jadrový čipset MediaTek Helio X25.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


2-1

Elephone kládol vysoký dôraz aj na kvalitu zvuku. Elephone P9000 Edge bude vybavený kvalitnými reproduktormi s technológiou ACC, ktorá sa vyskytuje aj v iPhone 6S a Samsung Galaxy S7 Edge. Najväčším lákadlom však stále ostáva duálny zadný fotoaparát. Ten by mal priniesť výrazné zlepšenie kvality fotografií až o 30 %. O osvetlenie pri nočných fotografiách sa postará dvojtónový LED blesk. Na bočnej strane môžeme nájsť aj špeciálne tlačidlo, ktoré sa podobná na to v OnePlus 2. Unikla tiež aj predpokladaná cena, ktorá by mala byť na úrovni 220 €. Táto cena však najpravdepodobnejšie bude patriť verzii so 4 GB RAM a 32 GB úložiskom. Uvidíme, či sa tieto informácie potvrdia a čím nás nakoniec Elephone prekvapí.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom