Spoločnosť Elephone chŕli v poslednej dobe jeden model za druhým. Ďalším v poradí je nová vlajková loď, Elephone P8000, ktorá má nahradiť starší, no stále výborne vybavený model P7000, ktorý sa do skladov obchodov dostal len pred pár dňami. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

V e-shope Coolicool.com začal predpredaj tohto zaujímavého kúsku. Elephone P8000 ponúka naozaj pestrú výbavu so všetkým, čo k tomu patrí. O výkon sa stará MediaTek MT6753 s ôsmimi jadrami a 64-bitovou architektúrou, ktorý dopĺňa 3 GB RAM. Displej má veľkosť 5,5-palcov a Full HD rozlíšenie, ktorý by mala uživiť nadpriemerná 4200 mAh batéria. Nový Elephone zaujme aj svojou softvérovou výbavou, nakoľko prichádza s najnovším Androidom 5.1. Zadnú stranu tvorí spolu s 13 MPx fotoaparátom aj snímač odtlačkov prstov. Vnútorné úložisko ukrýva kapacitu 16 GB a bude rozšíriteľné pomocou MicroSD kariet.

Veľkým lákadlom bude aj podpora LTE na území Slovenska a to na obidvoch SIM kartách. Tento lákavý kúsok z dielne Elephone si teraz môžete predobjednať na stránkach nášho partnerského e-shopu Coolicool.com za 188 €, čo je za takto vybavený kúsok priam hriešna cena. Coolicool.com očakáva naskladnenie až 15. júla.

Pozrite si aj video pohľad na Elephone P8000 od Coolicool.com

Zdroj: Coolicool.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP