banner-axon-7
Menej známy čínsky výrobca Elephone takmer pri každom novom modeli dokazuje, že skvelé papierové špecifikácie ešte neznamenajú kvalitný smartfón. Tento fakt, bohužiaľ, dokázal aj modelom Elephone S7, ktorý sa radí medzi najhoršie smartfóny, ktoré sme doteraz testovali.

Elephone sa však nevzdáva a je odhodlaný vstúpiť do nového roka s ďalším na prvý pohľad zaujímavým smartfónom. O Elephone P25 sme už čo-to počuli a teraz tu máme ďalšie novinky z prvej ruky. Spoločnosť oficiálne odhalila, že nový Elephone P25 bude vybavený Hi-Fi audiom pre čo najlepší hudobný zážitok. Sme ale veľmi zvedaví, či bude novinka od Elephone naozaj obsahovať vysokokvalitný zvukový audio čip a či to nebude len ďalším marketingovým trikom od výrobcu.

elephone_p25_01_1_
zdroj fotografie: Elephone

Recenzia | Elephone S7: Dobre vyzerajúce papierové špecifikácie nie sú všetko

Z predošlých informácií dostupných o Elephone P25 vieme, že smartfón má byť vybavený osemjadrovým MediaTek P25 procesorom, ktorému bude sekundovať 6 GB RAM pamäť. Vnútorné úložisko má dostať slušnú 64 GB kapacitu. Predná strana Elephone P25 bude osadená už klasickým 5,5″ displejom s FullHD rozlíšením, ktorého panel dodá spoločnosť JDI. Vo výbave nemá chýbať ani Android 7.0 Nougat, 23 MPx zadný fotoaparát, podpora slovenského LTE a snímač odtlačkov prstov. Odhadovaná cena sa pohybuje okolo 200 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú