banner-elephone-p9000
Výrobcu Elephone poznáme ako veľmi aktívneho a akčného výrobcu smartfónov, ktorý v istom období svojej pôsobnosti produkoval jeden smartfón za druhým. Aktuálne však Elephone zvoľnil svoje tempo, čo je s veľkou pravdepodobnosťou spôsobené prípravou vlastnej vlajkovej lode pre tento rok.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Elephone síce už jednu vlajkovú loď tento rok predstavil. Je ním model Elephone P9000, ktorý ale spoločnosti nevyšiel úplne podľa predstáv, o čom sa môžete presvedčiť aj v našej recenzii. Výrobca si chce tak svoju mierne pokazenú povesť napraviť novým modelom. Tým mal byť práve Elephone P9000 Edge, o ktorom ste už určite počuli. Teraz sa však objavili informácie o úplne novom modeli s názvom Elephone P20, ktorý by sa k P9000 Edge mohol pridať.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


elephone-p20-1
Elephone P20 má byť bezrámiková vlajková loď, rovnako ako model P9000 Edge. Zdroj sa okrem prvých fotografií dostal aj k prvým špecifikáciám tohto nadchádzajúceho high-end zariadenia. P20 má integrovať 6 GB RAM pamäte, čím sa pridá k čínskym velikánom ako Vivo, ZUK, LeEco či OnePlus. Prvé správy sa zmieňujú aj o fotoaparáte, ktorého rozlíšenie je zatiaľ neznáme, no snímač (pravdepodobne od Samsungu) by mal prísť s výbornou clonou f/1.7. V úniku sa spomína aj mozog celého smartfónu, teda procesor. Zatiaľ nie je isté, aký čipset dostane P20-ka do vienka, no hovorí sa o desaťjadrovom Helio X20 procesore od MediaTeku. Do úvahy spadá aj dávnejšie predstavený osemjadrový Helio P20, ktorého názov aj logicky súvisí s názvom smartfónu.

Elephone P9000 Edge

Elephone P9000 Edge

O dátume predstavenia zatiaľ nepadla žiadna zmienka, no nepredpokladáme, že bude Elephone P20 predstavený v dohľadnej dobe. Najprv sa pravdepodobne dočkáme modelu Elephone P9000 Edge. Tak čo si myslíte o Elephone P20?

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom