Elephone prichádza so 16 000 mAh powerbankou. Podporuje rýchle nabíjanie Qualcomm Quick Charge 3.0

banner-elephone-p9000
Elephone patrí medzi malých čínskych výrobcov smartfónov a veľmi rád sa inšpiruje produktami renomovaných čínskych či svetových značiek. Ani Elephone nechce zaostávať po stránke príslušenstva k ich zariadeniam a uvádza tak vlastnú powerbanku.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Elephone ElePower Thunder, tak znie názov najnovšej powerbanky od tohto menej známeho čínskeho výrobcu. Powerbanky sa za pomerne krátku chvíľu stali žiadaným príslušenstvom najmä k smartfónom, ktorých batérie sú v súčasnosti asi ich najväčším problémom. Elephone ElePower Thunder však prichádza s až 16 000 mAh kapacitou, ktorá postačí na niekoľko nabití vášho miláčika. Elephone zatiaľ neuviedol detailné špecifikácie vlastnej powerbanky, no základné už vieme.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nová powerbanka od Elephone využíva čipset od svetovo známeho kórejského výrobcu LG. ElePower Thunder prichádza s 12 bezpečnostnými funkciami zahŕňajúc ochranu proti prehriatiu, skratu, prepätiu, prebitiu batérií, podvybitiu batérií a oveľa viac. Výbornou správou je aj dostupnosť populárnej rýchlo-nabíjacej technológie Qualcomm Quick Charge 3.0, pričom výrobca sľubuje až 4-krát rýchlejšie nabitie powerbanky ako pri klasickom nabíjaní. Elephone tiež novú ElePower Thunder powerbanku podrobil 500 nabíjacím cyklom, pričom powerbanka si po tomto teste udržala kapacitu článkov na úrovni 80%. Konkurenčné powerbanky testované za rovnakých podmienok si podľa Elephone udržali len 30-50% svojej kapacity. Výborné výsledky výrobca pripisuje najmä čipovej sade od LG.

DSC_0548

10 000 mAh Xiaomi powerbanka s rýchlym QC 3.0 nabíjaním

Zatiaľ nie je známe, kedy sa nová ElePower Thunder powerbanka dostane do predaja, ani koľko bude stáť. Ak sa však overia jej sľubované kvality, vyzerá to na veľkého konkurenta pre powerbanky známych výrobcov Xiaomi, Adata či Blitzwolf.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
33%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]