Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

O chystanej novinke od Elephone, ktorá bude mať 2K displej a Dual Boot s Androidom a Windows 10 sme vás informovali len včera. Spoločnosť dnes ukázala ďalšie informácie a pripravovanej novinke a predstavila trojicu ďalších modelov, ktoré doplnia už tak bohaté portfólio cenovo dostupných smartfónov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

 2K model verzia B

O novej vlajkovej lodi sa postupne dozvedáme aj bližšie informácie, ktoré nám ukazujú, že o výkon sa bude starať prekvapivo procesor od Intelu spolu s 3 GB operačnou pamäťou RAM. Vo vnútri zariadenia sa nachádza nadpriemerná 3800 mAh batéria, ktorá by mala uživiť výkonné komponenty a 5,5-palcový displej s rozlíšením 2560 x 1440 pixelov. Na zadnej strane sa nachádza snímač od Sony s rozlíšením 20,7 MPx. Čerešničkou na torte má byť duálny operačný systém a to Android vo verzii 5.0 a Windows 10. Cena a dostupnosť zatiaľ neboli oznámené, ale podľa nového plagátu by sa tak malo stať v priebehu júna.

Elephone 2K

 2K model verzia A

Kódové označenie novinky verzia A nám naznačuje totožnú výbavu ako už zmienená novinka s označením “B“, čiže 5,5 palcový 2K displej, 3 GB RAM a snímač od Sony s 20,7 MPx. Verzia A sa odlišuje iba v použitom procesore, ktorý je v tomto prípade MediaTek MT6795 a o softwérovú stránku sa bude starať iba jeden operačný systém a to Android 5.0. Oficiálne predstavenie je naplánované na máj.

Elephone 2K

Elephone P4000: Dostupná stredná trieda

Nový Elephone P4000, ktorý zaujme mesto na poli cenovo dostupných smartfónov so sebou prináša mnoho kompromisov, ale aj výhodu v podobe monštruóznej batérie. Novinka prichádza s procesorom MediaTek MT6735 so 64-bitovou architektúrou a podporou pre medzinárodné LTE siete. Kapacita operačnej pamäte sa zastavila na hodnote 1 GB, čo je pre dnešnú dobu minimum. O naozaj dlhú výdrž sa postará obrovská batéria s kapacitou 4800 mAh a v spojení s 5 palcovým HD displejom bude atakovať výdrž aj 3 dni. Na zadnej strane nájdeme 13 MPx fotoaparát a na prednej zase 2 MPx kameru pre selfie fotky.

Elephone P4000

Elephone G9: Smartfón pre nenáročných s veľmi nízkou cenou

Poslednou novinkou bude Elephone G9. Novinka by mala byť primárne určená pre naozaj nenáročných užívateľov, pre ktorých si Elephone prichystal procesor MediaTek MT6735 s operačnou pamäťou RAM so smiešnou hodnotou 512 MB, čo je pre dnešnú dobu naozaj malá hodnota. Displej ponúkne 4,5-palcov s FWVGA rozlíšením. Cena ani oficiálna dostupnosť zatiaľ neboli zverejnené.

Elephone G9

Dnes sme vám ukázali smartfóny naozaj zo všetkých kategórií a asi sa zhodneme, že najväčším lákadlom sú modely s 2K displejmi. Dúfame, že oficiálne predstavenie sa uskutoční čo najskôr a my vám budeme môcť priniesť najnovšie informácie o chystaných novinkách spoločnosti Elephone.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú