Priprav sa na naložený elektrický bicykel Xiaomi HIMO C20, ktorý ponúkne tri jazdné režimy, 250 W elektrický motor či 6-stupňový prehadzovací systém Shimano za cenu, ktorá sa naozaj oplatí. 

Ak hľadáš nové šikovné elektrické vozítko do preplnených miest alebo len na vozenie vo voľnom čase, určite neprehliadni elektrický bicykel Xiaomi HIMO C20. Jazdenie na ňom bude zábava a poteší ťa určite aj cena len 620 € s kupónom 41G7W3MA a dopravou z EÚ skladu zdarma bez ďalších poplatkov. 

Kúpiť elektrický bicykel Xiaomi HIMO C20
za cenu len 663 € s kupónom 41G7W3MA a dopravou zdarma

Elegantný dizajn a sila elektriny!

Elektrický bicykel Xiaomi HIMO C20 prichádza s nekonvenčným dizajnom a silným hliníkovým telom chráneným patentom, ktorý bol vyrobený precíznym NC procesom. Bicykel ponúka 250W elektrický motor, pričom umožňuje tri jazdné režimy. Prvý režim je čisto fyzickým pohonom, druhý režim je zase čisto elektrický a tretí umožňuje využiť elektrický pohon pre podporu fyzického.

Veľkou výhodou je 6-stupňový prehadzovací systém Shimano, ktorý prispôsobuje rýchlosť jazdy nastavením veľkosti predných a zadných ozubených kolies. V tele bicykla je šikovne ukrytá 18 650 mAh lítiová batéria, ktorá doručí výkon 10 Ah a prináša dojazd až do 80 km.

Nabíjanie trvá 6 hodín a batéria je chránená proti všetkým možným spôsobom je poškodenia, vrátane IPX5 certifikácie vodeodolnosti. Nechýba informačný displej zobrazujúci všetky potrebné dáta, úroveň batérie a rýchlosť jazdy.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom