Keď sa povie Apple a točenie filmu, každému z nás zrejme ihneď príde na um meno Steve Jobs. Zakladateľ spoločnosti Apple sa stal námetom niektorých filmov či dokonca po novom aj opery.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Avšak Jobs nie je jediná postava z Apple, ktorá dokáže byť sfilmovaná. Svojho vlastného filmu sa totiž dočkala aj virtuálna hlasová asistentka Siri. Film sa volá The Rock x Siri: Dominate The Day a je výsledkom spolupráce známeho herca Dwayne Johnson (The Rock) a spoločnosti Apple. Sám Rock to označil ako „najväčší, najcoolovejší, najsexistickejší a najzábavnejší film vôbec“. Svedčí o tom aj plagát, na ktorom môžeme vidieť auto, pódium, vesmír či dokonca čínske lampióny.

Nenechaj si ujsť
Nová pýcha Apple alias iPhone 8 bude chcieť svoju prehnanú cenovku obhájiť týmito 8 vlastnosťami

Apple sa tak opäť snaží robiť si reklamu cez celebrity. Minulý rok napríklad vyústila spolupráca s Taylor Swift do reklamy na službu Apple Music. Najnovšia reklama vyšla na YouTube Applu dnes v ranných hodinách a trvá takmer 4 minúty. Viac už ale nebudeme prezrádzať a celé video si môžeš bezplatne pozrieť nižšie:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
25%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.
  • Peter

    Svedčí o tom aj plagát, na ktorom môžeme vidieť auto, pódium, vesmír či dokonca čínske lampióny… to akoze tieto veci sa povazuju vo svete filmu za najcool ? To mi pride ako ten vas gadget bez ktoreho si neviete predstavit dovolenku(kvetinac s repro,bluetooth a svetlom)- dodnes sa idem popucit od smiechu na tom… ale nedavno som si opat pozrel film Leon a v jeho pripade si ten kvetinac viem predstavit, kedze vsade so sebou nosil rastlinku… :D