V nasledujúcich dňoch ponuku Netflixu obohatí hromada nového obsahu, v záplave nových titulov sa však človek môže rýchlo stratiť. Prinášame preto krátky prehľad vybraných titulov, ktoré by ti na Netflixe v najbližších dňoch nemal ujsť. Nezabudli sme ani na HBO GO.

Nová komediálna séria s hviezdnym obsadením

Už dnes na Netflix dorazí očakávaná komediálna novinka Space Force. Námetom na vznik seriálu boli nekonkrétne vyjadrenia amerického prezidenta Donalda Trumpa, ktorý chce zriadiť novú divíziu armády zameranú na operácie vo vesmíre zvanú Space Force, no v skutočnosti nemá poňatia, čo by nová jednotka vlastne mala robiť.

Presne toho sa chytil aj Steve Carell, tvorca komediálneho hitu The Office, ktorý do svojho nového projektu dostal poriadne zvučnú hereckú zostavu. Hlavnú postavu, generála Marka R. Nairda povereného vedením Space Force, stvárni Steve Carell (The Office), oporou na obrazovke mu bude Lisa Kudrow alias Phoebe z Priateľov.

Tešiť sa však môžeš aj na množstvo atraktívnych vedľajších postáv, napríklad v podobe Johna Malkovicha (The New Pope), Bena Schwartza (Star Wars: The Force Awakens) či Jimmyho O. Yanga (Silicon Valley).

Úspešný hollywoodsky blockbuster

V utorok 2. júna na Netflix dorazí komiksový epos Venom. Film pred premiérou v roku 2018 kvôli nepresvedčivým trailerom i lacným počítačovým trikom sprevádzali obavy o výslednú kvalitu i celkové zárobky, nakoniec sa však obavy ukázali ako neopodstatnené a s 850 miliónovými tržbami sa Venom stal siedmym najzárobkovejším filmom celého roka.

Vďačiť za to v Sony Pictures môžu predovšetkým skvelému Tomovi Hardymu, bez ktorého by bol Venom len priemernou a rýchlo zabudnuteľnou záležitosťou. Večne zamračený herec dokázal vierohodne predať predovšetkým humorné hlášky, ktoré skvele sekundovali akčným častiam.

Populárna Anna Kendrick v novom seriáli

Vo víkendovom výbere sa o slovo hlási aj HBO Go, na ktoré sa včera dostala nová romanticko-komediálna séria Love Life. Hlavnú rolu v nej stvárni charizmatická americká herečka Anna Kendrick, ktorej romantický žáner jednoducho sedí, o čom divákov opäť presvedčí aj v 10-dielnej novinke od HBO.

Seriál sa zameria na lásky hlavnej hrdinky a hľadanie ideálneho partnera do života. Každá epizóda by sa mala zamerať na nový vzťah, uvidíme však aj návraty ex-priateľov pripravených opätovne zamiešať kartami v milostnom živote hlavnej hrdinky.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom