banner-redmi-note-3
Chýry o nových produktoch Xiaomi neutíchajú ani počas vianočných sviatkov. Známy certifikačný úrad TENAA dnes potvrdil dvojicu nových zariadení, z ktorých obe patria do odlišných výkonnostných kategórií. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prvý z dvojice nesie označenie Xiaomi Mi 2015811 a pravdepodobne sa jedná o Redmi 3. Výbava tohto zariadenia obsahuje 5-palcový HD displej, 8 jadrový procesor s frekvenciou 1,5 GHz, 2 GB RAM, 16 GB interné úložisko a Android 5.1 doplnený o nadstavbu MIUI 7. Zadná strana bude domovom pre 13 MPx hlavný fotoaparát. Úniky taktiež potvrdili trojicu farebných prevedení- šedá, strieborná a zlatá.

Xiaomi-Mi-2015811-tile

Druhý smartfón, ktorý unikol z TENAA, nesie označenie Xiaomi Mi 2015812 a je zameraný na high-end segment. Predná strana obsahuje 5,5-palcový displej s FullHD rozlíšením. Srdcom smartfónu bude pravdepodobne procesor Snapdragon 808 s taktom 1,8 GHz, 2 GB RAM pamäte a 16 GB interné úložisko. Po fotografickej stránke by sme sa mali dočkať 16 MPx hlavného fotoaparátu a 5 MPx predného selfie fotoaparátu. Zvyšok výbavy zahŕňa Android 5.1 Lollipop, snímač odtlačkov na zadnej strane a taktiež budeme mať k dispozícii trojicu farebných prevedení. Xiaomi Mi 2015812 je dizajnovo totožné s aktuálnym Xiaomi Redmi Note 3 a môže sa tak jednať o nejakú vylepšenú verziu tohto populárneho smartfónu.

Xiaomi-Mi-2015812 (3)-tile

Ako vždy, informácie pochádzajúce z čínskeho certifikačného úradu TENAA sú pravdivé a tak sa môžeme tešiť na dva nové smartfóny od Xiaomi. Dátum predstavenia ani ceny zatiaľ nie sú známe.

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP