UMIDIGI si jednoducho ide svoje. Ich novinky UMIDIGI One a One Pro kúpiš za tak málo, za čo by si od iného výrobcu dostal smartfón s polovičnou výbavou.

Dátum 6. augusta si určite zapíš do kalendára. Čínsky výrobca telefónov UMIDIGI má pre teba ponuku, ktorá sa jednoducho neodmieta. Práve v tento deň začína predaj ich dvoch noviniek, ktoré sa hardvérovo radia do vyššej strednej triedy. Ich ceny však atakujú hranicu bežných low-endov. Základná verzia tohto smartfónu totižto v tento deň bude predávať za neuveriteľných 120 € na oficiálnom AliExpress shope UMIDIGI.

Poriadny kus hardvéru za zlomok ceny

Detailnejšie informácie o oboch novinkách si môžeš prečítať v tomto článku. V krátkosti, jedná sa o smartfón s 5.9″ HD+ displejom s pomerom strán 19:9, ktorý je poháňaný procesorom Helio P23 a 4 GB operačnou pamäťou. Interné úložisko dosahuje veľkosť 32 GB, u Pro verzie je to GB. Pro verzia naviac disponuje funkciou NFC či bezdrôtovým nabíjaním. Obe verzie majú 12 + 5 MPx zadný fotoaparát a snímač odtlačkov prstov umiestnený v bočnom tlačidle na prebudenie smartfónu.

Predobjendať UMIDIGI One za 148 €

Touto nízkou cenovkou za takto vybavený smartfón si UMIDIGI určite získa mnohých fanúšikov. Je viac než pravdepodobné, že tento telefón sa za takúto cenu vypredá. Ak preto nechceš riskovať a o toto zariadenie máš záujem, môžeš si ho predobjednať už teraz za stále fantastických 148 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom