UMIDIGI ponúka zariadenia, ktoré chcú prípadných kupcov zlákať predovšetkým na fantastickú cenu. Avšak, ani hardvér týchto zariadení nie je na zahodenie. A to je prípad aj ich novej vlajkovej lode UMIDIGI ONE a ONE PRO.

Výrobca teda na trh prináša hneď dve verzie nového smartfónu, pričom tá s prívlastkom PRO ponúka ešte lepšiu výbavu. Dizajn oboch smartfónov je totožný, inšpirovaný iPhonom X. Sklenená konštrukcia pôsobí veľmi luxusným dojmom. Sklo v kombinácii s farebnými prevedeniami Carbon Fiber a Twilight vytvára z tohto telefónu poriadny pútač pozornosti.

Na prednej strane sa nachádza 5.9″ HD+ displej, ktorý pokrýva 90% prednej strany zariadenia. Vo výreze v displeji nájdeš okrem iného aj prednú kameru s rozlíšením 16 MPx a clonou f/2.0. Na bočnej strane nájdeš tlačidlo prebudenia telefónu, ktoré v sebe ukrýva aj snímač odtlačkov prstov.

Na zadnej strane oboch verzií sa nachádza duálny fotoaparát s 12 + 5 MPx snímačmi a clonou f/2.0. Pod fotoaparátom nájdeš duálny LED blesk. Oba smartfóny poháňa rovnaký hardvér, teda 4 GB operačná pamäť spolu s procesorom Helio P23. Rozdiel je v internom úložisku – verzia ONE disponuje 32 GB úložiskom, verzia ONE PRO dostala 64 GB.

Ďalší rozdiel nájdeš v batérii. UMIDIGI ONE má 3550 mAh batériu, ONE PRO dostalo iba 3250 mAh batériu, ktorú však nabiješ aj bezdrôtovo. PRO verzia navyše disponuje funkciou NFC, čo mnohí používatelia určite ocenia. Poteší aj podpora dvoch nano SIM, ktoré podporujú plnohodnotné LTE.

Predobjednať UMIDIGI One za 148 €

Predobjednať UMIDIGI One Pro s bezdrôtovým nabíjaním za 174 €

Obe verzie pobežia na čistom Androide 8.1. Predaj týchto dvoch noviniek sa začne 6. augusta a cenovky sú nastavené veľmi nízko. Za UMIDIGI ONE zaplatíš v prepočte niečo okolo 148 € a za PRO verziu to bude 174 €. Telefón si je možné predobjednať na oficálnom UMIDIGI AliExpress shope.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom