Dva neznáme smartfóny značky Nubia prešli úradom TENAA

banner-redmi3pro
Presne na 19. apríla je naplánovaná tlačová konferencia čínskeho výrobcu Nubia, na ktorej by mala byť predstavená Nubia Z11 Mini. Ako to už býva zvykom, na internete sa objavili informácie z certifikačného úradu TENAA, ktoré hovoria až o dvoch pripravovaných smartfónoch.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dve neznáme zariadenia vystupujú v TENAA pod označením NX523J resp. NX527J. Oba smartfóny sú vybavené elegantnou kovovou konštrukciou, tenkým telom a pamäťou RAM až o veľkosti 4 GB. Ďalším parametrom, ktorý tieto smartfóny spája je OS, ktorým bude Android vo verzii 5.1 Lollipop. Zobrazovací panel ponúkne zhodné FullHD rozlíšenie. Výbavu dopĺňa dvojica fotoaparátov o rozlíšení 13 MPx a 8 MPx. Snímač odtlačkov prstov si tentokrát našiel svoje miesto na zadnej strane oboch smartfónov.

ZTE NX523J

ZTE NX523J

Rozdiely v oboch modeloch sa týkajú prevažne veľkosti displeja a použitého procesora. Kým model s označením NX523J prinesie veľký 6″ displej a osemjadrový procesor s taktom 1,8 GHz, tak model NX527J bude vybavený displejom s 5,5″ uhlopriečkou a neznámym osemjadrovým procesorom s taktom 1,5 GHz. Model s väčším displejom ponúkne, samozrejme, vyššiu kapacitu batérie, teda 4000 mAh, pričom používatelia slabšieho modelu sa budú musieť uspokojiť s 2900 mAh kapacitou batérie.

zte-nubia

ZTE NX527J

Podľa zistených informácií nevieme určiť, či ide skutočne o smartfón Nubia Z11 Mini, pretože mini verzia mala podľa dohadov prísť s uhlopriečkou displeja do 5″. Očakávalo sa použitie 3 GB RAM pamäte. Z týchto dôvodov nie je vylúčené, že môže ísť o úplne iné smartfóny spoločnosti, ktoré boli doteraz zahalené rúškom tajomstva. Jedným adeptom je aj už v minulosti odhalená ZTE Nubia X8.

Zdroj: Gizmochina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]