banner-minote-pro
Krátko po nových fotografiách a informáciách o vlajkovej lodi spoločnosti ZTE pre tento rok, Nubia Z11, sa objavujú informácie o ďalšom Nubia smartfóne. Ten bude vzhľadom na výbavu ďalším TOP smartfónom spoločnosti. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vyzerá to tak, že január bude pre spoločnosť ZTE kľúčovým mesiacom tohto roka. Okrem už spomínanej vlajkovej lodi ZTE Nubia Z11 spoločnosť pravdepodobne predstaví aj ZTE Nubia X8 – ďalší prémiový smartfón pre tento rok. Práve Nubia X8 sa teraz ukázala na reálnych fotografiách, kde sa predvádza v plnej kráse v zlatej farbe a s celokovovou konštrukciou.

zte-nubia-x8
Na internete sa objavili aj možné špecifikácie tejto novinky. ZTE Nubia X8 bude obor so 6,44″ 2K displejom, pričom v jeho vnútri sa bude nachádzať už veľmi známy a výkonný Qualcomm Snapdragon 820 procesor. Obrovský displej s vysokým rozlíšením a vysoký výkon si žiadajú aj poriadnu dávku energie, ktorú by mala dodať až 4500 mAh batéria. Na fotografiách si tiež môžeme všimnúť veľmi úzke rámiky okolo displeja, a to aj z hornej aj spodnej strany. Rozmermi by sa tak Nubia X8 mohla priblížiť k smartfónom s oveľa menšími displejmi.

zte-nubia-x8-6
18. január bude nepochybne patriť spoločnosti ZTE a musíme len vyčkať, čo si pre nás výrobca pripraví. Jedno je však isté – uvidíme minimálne jeden nový smartfón so Snapdragonom 820.

zte-nubia-x8-5 zte-nubia-x8-4 zte-nubia-x8-3 zte-nubia-x8-2

Zdroj: Gizmochina.com, Mydrivers

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP