Existujú gadgety, ktoré si za krátku dobu vybudujú obrovskú popularitu a vďaka ich skvelým možnostiam sú zákazníkmi neprestajne žiadané. Medzi najžiadanejšie gadgety súčasnosti sa radí populárny fitness náramok a nočné svetlo, pričom za ich výrobou stojí v oboch prípadoch čínske Xiaomi. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Tieto gadgety ti pomôžu nielen napredovať pri tvojich obľúbených športoch, ale budú veľkým prínosom aj v tvojej domácnosti. Aby toho nebolo málo, oba kúpiš vďaka exkluzívnym zľavovým kupónom za brutálne nízke ceny.

Xiaomi Mi Band 2

Cena: 10 €

xiaomi mi band 2

zdorj fotografie: Techbang

Je milovaný miliónmi spokojných používateľov, pomáha zlepšovať fyzickú kondíciu a predsa nestojí viac ako dva obedy. Xiaomi Mi Band 2 je vyrobený z kvalitnej gumy s hypoalergénnymi vlastnosťami, vďaka ktorým je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Komponent s elektronikou zas obsahuje dôležitý OLED displej zobrazujúci základné informácie o čase, počte krokov či srdcovom tepe. Okrem toho dokáže náramok rátať kroky, zaznamenávať aktivity, informovať o notifikáciách zo smartfónu či merať srdcový tep.

Kúpiť Xiaomi Mi Band 2 za 10 €
Zľavový kupón yesmind

To všetko vďaka spojeniu cez technológiu Bluetooth a aplikáciu Mi Fit. Užitočné je taktiež nastavenie budíkov alebo upozornenie pri príliš dlhom sedení a odomykanie smartfónu pomocou náramku. Za pozornosť stojí aj certifikácia IP67, ktorá zaručuje odolnosť voči prachu a dočasnému ponoreniu. Tento skvelý náramok nabitý kopou funkcií teraz môžeš získať za cenu, ktorá sa nedá len tak ľahko odmietnuť. S použitím kupónu yesmind v košíku sa totiž zníži na mimoriadne nízkych 10 €. Kupón ti tak poskytne až 47 % zľavu z pôvodnej ceny 19 €. Pre porovnanie, v Číne si zaň Xiaomi pýta takmer 19 €! Seriózne ti ale odporúčame pohnúť kostrou, pretože kupón môže použiť iba 20 zákazníkov!

Nočné orientačné svetlo

Cena: 5 €

xiaomi

zdroj fotografie: Mydrivers

Xiaomi nedávno prišlo s vlastným orientačným svetlom, ktoré dokáže pomôcť v prípadoch, keď ideme v noci na WC alebo sa vrátime neskoro domov z párty a v dome je úplná tma. Narozdiel od niektorých, toto svetlo je vybavené IR senzorom so 120-stupňovým snímacím uhlom a dosahom 5 až 7 metrov. Pri zaznamenaní pohybu sa teda svetlo automaticky zapne a po opustení priestoru sa po 15 sekundách samé vypne. Avšak to iba v nočných podmienkach, keď je to naozaj potrebné.

xiaomi

zdroj fotografie: Mydrivers

Kúpiť orientačné nočné svetlo za 4,6 €
Zľavový kupón GBledmi2

Poteší aj ohromná výdrž batérií. V režime svietovosti 0,7 lm vydržia batérie až 12 mesiacov a pri intenzívnejšom režime 3,8 lm je to približne 6 mesiacov. MIJIA opäť stavila na biely minimalistický dizajn, ktorý perfektne zapadne do každej modernej domácnosti. Upevnenie samotného svetla prebieha pomocou 3M lepidla alebo ho je možné niekam oprieť, poprípade aj zavesiť na vešiak. Pokiaľ doma nemáš tri AA batérie, odporúčame ich pred doručením svetla dokúpiť. Vďaka nášmu zľavovému kupónu GBledmi2 kúpiš toto skvelé svetlo za perfektných 4,6 €, čo je o 54 % nižšia cena, za akú sa predáva bežne. Opäť je k dispozícii len obmedzené množstvo 25 kusov za túto cenu.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
43%
Chcem to
43%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
14%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.