Spanilá jazda Duna: Časť druhá v kinách sa pomaly blíži ku koncu a sci-fi epos Denisa Villeneuva si diváci už môžu pozrieť aj v online priestore. Na sledovanie na HBO Max nateraz treba zabudnúť, Duna ide najskôr zarábať na platformách, kde si film diváci už teraz môžu jednorazovo zapožičať alebo samostatne zakúpiť.

Oplatí sa len na jednom mieste

Duna: Časť druhá je čerstvo dostupná aj na PVOD službách Apple TV (bývalé iTunes) a Filmy YouTube (bývalý Google Play). Milým prekvapením je v tomto prípade cena, kde distribútor aj napriek veľkému kasovému úspechu nerúbal vysoko. Za prenajatie filmu v UHD kvalite diváci zaplatia zhodne 12,99 €.

Pri zakúpení už sa cena medzi jednotlivými platformami odlišuje. Apple TV snímku ponúka za 17,99 €, v prípade YouTube je to o euro viac. Celkovo sa však veľkofilm oplatí pozrieť na Apple TV, a to predovšetkým kvôli bohatým bonusom, ktoré divák dostane. Samotný film je na oboch platformách dostupný aj so slovenským dabingom.

Apple TV novú Dunu ponúka spoločne so 100-minútovým sprievodným filmom, v ktorom diváci budú môcť nazrieť do zákulisia nakrúcania a oboznámiť sa s prípravami na nakrúcanie, výcvikom Fremenov, komentárom režiséra Denisa Villeneuva i ďalších hlavných hviezd filmu.

Komu nestačí digitálna verzia, môže sa poobzerať aj po Blu-ray edícii, ktorá u nás vyjde na konci mája, samozrejme tiež so spomenutými bonusmi.

Neskôr príde na novú službu

Najzárobkovejší film tohto roka bude neskôr dostupný aj na novej službe Max. Tá na Slovensku už počas budúceho mesiaca nahradí HBO Max a ponúkne výrazne väčšiu obsahovú ponuku, rovnako ako športové prenosy. Všetko dôležité o novej službe Max nájdeš v tomto článku. Dátum premiéry novej Duny na HBO Max nateraz nie je známy. Núka sa však príležitosť symbolicky film uviesť v deň spustenia novej platformy Max, ktorá príde 21. mája.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú