Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Streamovacia služba HBO Max na Slovensku končí. Nahradí ju nová platforma s názvom Max. Stojí za ňou rovnaká spoločnosť a veľká časť obsahu zostane rovnaká, používateľov napriek tomu čakajú veľké zmeny.

Nová služba ponesie názov Max a na Slovensku bude spustená 21. mája. Max bude ponúkať obsah z platformy HBO Max a navyše reality šou a dokumentárne filmy z produkcie Discovery a živé športové prenosy zo streamovacej služby Eurosport.

Olympijské hry pre všetkých

Uvedenie Maxu v Európe bude sprevádzať očakávaná druhá sezóna originálneho seriálu HBO Original Rod draka. V Amerike bude mať premiéru 16. júna a v Európe o deň neskôr.

Max prinesie európskym divákom nový zážitok – ponuka obsahu je viac ako dvojnásobná (aj pred zahrnutím živých športových prenosov). Toto leto bude Max jediným miestom, kde bude možné sledovať každý okamih olympijských hier v Paríži 2024 (v 25 európskych krajinách, kde bude Max dostupný).

HBO Max
Max

Paríž 2024 bude zahrnutý vo všetkých predplatiteľských plánoch, takže všetci predplatitelia budú môcť sledovať najväčšiu športovú udalosť na svete.

Predplatitelia si budú môcť vybrať zo širokej ponuky kvalitnej zábavy, ako sú filmy Warner Bros alebo seriály HBO Originals.

Doplnok Šport prinesie divákom množstvo európskych a svetových športových podujatí, ako sú tenisové Grand Slamy (Australian Open, French Open, US Open), cyklistické preteky Grand Tour (Giro d‘Italia, La Vuelta a España, Tour de France a Tour de France Femmes), 24 hodín Le Mans, ako aj majstrovstvá sveta a zimné svetové poháre. Vysielacie práva sa v jednotlivých krajinách líšia.

Služba sľubuje, že prinesie niečo pre všetkých – rozmanitú kolekciu kvalitného obsahu naprieč žánrami a formátmi z portfólia Warner Bros. Discovery, ako sú HBO Originals, Max Originals, filmy Warner Bros. a DC, plus detský obsah, a to najlepšie zo žánrov, ako sú šport, reality show, životný štýl, varenie, bývanie, skutočné kriminálne filmy a dokumenty (z produkcie Eurosport, Discovery, TLC, Food Network, HGTV, ID a mnohých ďalších).

Ponúkne viacero tarifov

Max bude ponúkať niekoľko rôznych tarifov a doplnok Šport, ktorý si môžete zakúpiť s ktorýmkoľvek z tarifov. Podrobnosti o cenách budú oznámené v nasledujúcich týždňoch, ceny sa budú líšiť podľa krajiny.

Olympijske hry
HBO

Tarif Standard:

 • Používatelia budú môcť sledovať súčasne na dvoch zariadeniach
 • Obsah bude k dispozícii vo Full HD
 • V rámci tohto tarifu bude možné stiahnuť 30 filmov alebo častí seriálov a sledovať ich offline

Tarif Premium:

 • Poskytne používateľom najlepší zážitok zo sledovania
 • Používatelia budú môcť sledovať obsah naraz na štyroch zariadeniach
 • Ponúkne rozlíšenie Full HD alebo 4K a zvuk Dolby Atmos (podľa dostupnosti)
 • V rámci tohto tarifu bude možné stiahnuť 100 filmov alebo častí seriálov a sledovať ich offline

Doplnok Sport:

 • Doplnok Sport poskytne divákom prístup k sledovaniu špičkových športových podujatí, ako sú tenisové grandslamy, cyklistické preteky Grand Tour alebo 24 hodín Le Mans, a k priamym prenosom lineárnych kanálov Eurosport 1 a Eurosport 2
 • Programová ponuka pre krajiny sa bude líšiť
 • Doplnkovú službu Sport je možné zakúpiť ako doplnok ku každému zo základných paušálov
 • Používatelia môžu sledovať športové prenosy súčasne na dvoch zariadeniach (z celkového počtu súčasne dostupných sledovaní, ktoré sa líši podľa jednotlivých tarifov)

HBO Max

Tarif Basic s reklamami (na Slovensko dorazí až neskôr po spustení)

 • Tento tarif prinesie predplatiteľom Max za nižšiu cenu a bude obsahovať reklamy
 • Spočiatku bude k dispozícii v deviatich krajinách a postupne sa rozšíri do ďalších.
 • Na Slovensku tarif s reklamami pri štarte 21. mája ponúknutý nebude
 • Používatelia budú môcť sledovať obsah naraz na dvoch
 • Obsah bude k dispozícii vo FullHD rozlíšení

Prechod bude bezproblémový

Existujúci predplatitelia HBO Max budú môcť okamžite začať objavovať nové relácie na Maxe, kam sa prenesú ich existujúce profily a história sledovania. Budú môcť pokračovať v sledovaní tam, kde skončili.

Niektoré zariadenia a verzie operačných systémov umožňujú automatickú aktualizáciu aplikácie HBO Max na Max. V ostatných prípadoch budú používatelia pri spustení aplikácie HBO Max vyzvaní na stiahnutie novej aplikácie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú