banner-note-7Fanúšikovia spoločnosti Samsung v Číne sa môžu pomaly radovať. Vyzerá to čoraz reálnejšie, že juhokórejský gigant pripravuje špeciálnu verziu svojho nového nadupaného phabletu pre tento trh. Už prednedávnom prešla táto verzia známou certifikáciou TENAA.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Istý zamestnanec spoločnosti vyhlásil, že Samsung Galaxy Note 7 so 6 GB RAM, 128 GB úložiskom a DualSIM bude predstavený 26. augusta a do predaja sa dostane 2. septembra. Samozrejmosťou budú dve výkonnostné verzie, pričom sa budú odlišovať veľkosťou RAM pamäte a interného úložiska. Verzia so 4 GB RAM a 64 GB interným úložiskom by mohla ponúknuť cenu na čínskom trhu v prepočte okolo 770 €. Výkonnejší variant bude dostupný za odhadovanú cenu 6088 juanov, teda 824 €.

Samsung Galaxy Note 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


galaxy-note-7-oficialne-3

TIP: Samsung Galaxy Note 7 so 6 GB RAM, 128 GB úložiskom a DualSIM prešiel čínskou certifikáciou

Použitie verzie so 6 GB RAM a 128 GB úložiskom je teda obmedzené len na čínsky trh a pre zvyšok sveta je pripravená verzia, ktorá bol a predstavená 2. augusta. Ak sa chcete o zburu novom high-ende od Samsungu dozvedieť viac, určite si prečítajte náš podrobný článok.

Samsung Galaxy Note 7 v predpredaji na Slovensku

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom