Očakávaný Samsung Galaxy Note 7 bol oficiálne predstavený len pár dní dozadu, čo ale neznamená, že juhokórejský gigant s predstavovaním prestal. Najnovšie sa objavili informácie o novej, výkonnejšej verzii v súčasnosti najdrahšieho smartfónu od Samsungnu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Známym čínskym certifikačným úradom TENAA prešla nová verzia Galaxy Note 7, ktorá oproti tej predstavenej obsahuje niekoľko hlavných zmien. Hneď prvou je prítomnosť DualSIM slotu, pričom šuplík bude s veľkou pravdepodobnosťou hybridného typu. Do slotu bude teda možné vložiť microSD kartu a jednu SIM kartu alebo dvojicu SIM kariet. Galaxy Note 7 s modelovým označením SM-N9300 po vzore čínskych smartfónov prinesie aj obrovskú 6 GB RAM pamäť v kombinácii so 128 GB vnútornou pamäťou.

Samsung Galaxy Note 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Dual-SIM-Note-7-with-6-GB-of-RAM-and-128-GB-storage-gets-certified-in-China (1)

Okrem toho, tá istá verzia Samsungu Galaxy Note 7 prešla aj známym Geekbench testom, ktorý existenciu Note 7 so 6 GB RAM len potvrdzuje. Zdá sa však, že výkonnejšia verzia Galaxy Note 7 nebude globálnou záležitosťou a Samsung ju s veľkou pravdepodobnosťou sprístupní len pre čínsky trh. Gigant z Južnej Kórei chce zrejme na domácom trhu spoločností OnePlus či ZUK konkurovať ich vlajkovým lodiam so 6 GB RAM, ktoré sa predávajú za polovicu jeho ceny najnovšieho phabletu z rady galaxií.

Samsung Galaxy Note 7 v predpredaji na Slovensku

Dual-SIM-Note-7-with-6-GB-of-RAM-and-128-GB-storage-gets-certified-in-China

Myslíte si, že má Samsung Galaxy Note 7 so 6 GB RAM šancu uspieť na čínskom trhu?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom