Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

V priebehu minulého týždňa, sme vám priniesli článok o pripravovanej novinke spoločnosti Doogee S6000, ktorý svojim dizajnom pripomína úspešný model Xiaomi MiNote. Dnes sa novinka dočkala oficiálneho predstavenia a ponúka slušnú výbavu za zlomok ceny.

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Ako už iste viete, novinka bude vynikať hlavne po dizajnovej stránke, ktorú tvorí luxusný kovový rám doplnený o sklenenú zadnú časť. S6000 sa nemusí hanbiť ani za svoju hardvérovú výbavu, ktorá ponúka procesor MediaTek MT6735 a v spojení s 2 GB RAM dávajú používateľovi slušnú porciu výkonu. Výkonový potenciál využíva najnovší Android vo verzii 5.1.

Displej dostal HD rozlíšenie a prichádza už so známym 2,5 D efektom, pričom uhlopriečka displeja činí 5,5“.

Doogee S6000

Veľkým lákadlom bude aj monštruózna 6000 mAh batéria, ktorá v sebe skrýva aj funkciu rýchleho nabíjania. Výrobca tvrdí že na 75 % kapacity sa zariadenie dobije za 30 minút. Doogee S6000 na zadnej strane skrýva 8 MPx fotoaparát so svetelnosťou f/2.0. Prednej strane dominuje 5 MPx objektív. Zariadenie v sebe skrýva 16 GB interné úložisko.

Doogee S6000

Novinka od úspešného výrobcu sa naozaj vydarila a ponúka výbornú výbavu aj pre náročnejších používateľov. Veľkou čerešničkou na torte je cena, ktorá sa pohybuje okolo 125 €. Podrobnosti ohľadom začiatku predaja zatiaľ nemáme k dispozícii, no malo by sa tak stať v priebehu tohto mesiaca.

Zdroj: Doogee.cc

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú