banner-vernee-apollo-lite
Čínskej spoločnosti Doogee sa v modeli F7 podarilo skombinovať slušnú hardvérovú výbavu s priaznivou cenou. Práve kombinácia týchto dvoch kľúčových faktorov môže ovplyvniť tvoje rozhodovanie o výbere nového telefónu.

Ak si práve vyberáš nový smartfón, no nechceš doň moc investovať, možno si práve našiel to, čo si hľadal. E-shop TomTop pripravil predobjednávky smartfónu Doogee F7 za vynikajúcu cenu 153 €. Pozrime sa, čo všetko sa výrobcovi podarilo vtesnať do tejto priaznivej cenovky. Telefón ponúka 5,5″ FullHD displej. Ten je osadený v tele, ktoré je tvorené kombináciou kovu a plastu. Dostupné je biele a čierne farebné prevedenie.

doogee-f7-predpredaj-1

Predobjednať Doogee F7 za 153 €
Čierne prevedenie

Pod kapotou smartfónu sa ukrýva aj 10-jadrový čipset MediaTek Helio X20. Spolu s grafickým akcelerátorom Mali-T880 si táto dvojica hravo poradí so všetkými náročnými operáciami. Kapacita operačnej pamäte RAM sa zastavila na hodnote 3 GB. Tá by mala bohato postačiť na každodenný multitasking. Aplikácie a dáta uložíš na 32 GB interné úložisko. Fotografie vytvoríš 13 MPx zadným a 5 MPx selfie fotoaparátom.

doogee-f7

Kúpiť Doogee F7 za 153 €
Biele prevedenie

Na zadnej strane je aj rýchly snímač odtlačkov prstov. Smartfón napája 3400 mAh batéria, pričom opätovné dobíjanie je zabezpečené cez USB type-C konektor. Doogee F7 disponuje aj Androidom 6.0 Marshmallow, DualSIM funkcionalitou a plnohodnotnou podporou LTE sietí. Ak sa smartfón náhodou zastaví na „návšteve“ na colnici, výsledná cena sa navýši na stále veľmi prijateľných 187 €.

doogee-f7-predpredaj-2

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú