banner-mi5
Plne funkčný model Doogee F7 Pro mal byť predstavený na nedávno skončenom mobilnom veľtrhu MWC v Barcelone, žiaľ nestalo sa tak a zazrieť sme mohli len maketu smartfónu. Spoločnosť Doogee potvrdila, že zariadenie stále vyvíja a ukázala nám výsledky z benchmarku AnTuTu. Pripravovaná novinka v ňom získala úctyhodných 93 476 bodov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Smartfón Doogee F7 Pro bude vôbec prvou vlajkovou loďou výrobcu Doogee, od vzniku tejto značky. Špecifikácie modelu vyzerajú celkom sľubne. O výkon sa budú starať procesor Mediatek Helio X20 spoločne so 4 GB RAM, 32 GB vnútorným úložiskom a „čistým“ Androidom 6.0 Marshmallow. Displej o veľkosti 5,7-palca príde s rozlíšením 2K a o kvalitné fotografie sa postará 21 MPx senzor zadného fotoaparátu.

DOOGEE F5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


doogee-f7-pro-antutu-2
Kvalitné špecifikácie však predstavujú len časť úspechu a dôležité bude nakoľko sa Doogee podarí skĺbiť ich možnosti do fungujúceho celku. Niečo málo nám môže napovedať výsledok z benchmark aplikácie AnTuTu, ktorý zverejnil samotný výrobca. Model Doogee F7 Pro v ňom dosiahol skóre 93 476 bodov. Na verdikty je však ešte stále priskoro a budeme si musieť počkať na príchod tejto vlajkovej lode na trh. Doogee sa bude zrejme snažiť udržať cenovku zariadenie niekde pri hranici 200 €, avšak či to bude s danými špecifikáciami a funkciami možné, je otázne. Do úvahy teda prichádza aj možnosť, že okrem modelu Pro uvidíme aj menej výkonnejšiu verziu s označením Lite.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP