Xiaomi svoje pestré portfólio produktov neustále rozširuje a v jeho ponuke nechýbajú ani domáci „strážcovia“ alias domáce kamery. Po niekoľkých úspešných modeloch prišiel výrobca na trh s ďalším kvalitným kúskom.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Bezpečnosť našich domovov v dnešných dňoch netreba brať na ľahkú váhu a skvelú prácu pri strážení domácnosti v posledných rokoch odvádzajú aj domáce kamery od Xiaomi. Z línie týchto zariadení má používateľ možnosť vybrať si z naozaj pestrej ponuky. Všetkých svojich kolegov, ale za sebou necháva model, ktorý nesie označenie Dafang. Na prvý pohľad obyčajná kamera s krabicovým dizajnom ale v sebe skrýva omnoho viac, ako by sme si mysleli.

Bezpečnosť domácnosti nechaj na Xiaomi

Najdôležitejšou vlastnosťou, podľa ktorej posudzujú zákazníci domáce kamery je kvalita obrazu a detaily, ktoré dokáže zaznamenať. Práve v tom patrí kamera Xiaomi Dafag k tým najlepším a každý kút domácnosti je schopná zachytiť vo FullHD rozlíšení. Nechýba jej ani širokouhlý 120° objektív. Počas dňa dokáže táto kamera natáčať záznamy s frekvenciou 15 snímok za sekundu. Nočné podmienky sú náročné pre mnohé kamery a fotoaparáty, no aj v tomto prípade sa Xiaomi vyšvihlo a tento model vybavilo 6 infračervenými diódami. Noc zníži frekvenciu snímkov za sekundu na 10. Obraz je však v porovnaní s ostatnými modelmi omnoho svetlejší a detailnejší.

Aj ten najmenší pohyb dokáže Xiaomi Dafang zachytiť až na vzdialenosť 9 metrov. Svoje záznamy z domácnosti si používateľ môže prezerať aj prostredníctvom smartfónu. K tomu slúži aplikácia Mi Home, ktorá je dostupná pre systém Android, ale aj iOS. Videozáznamy si z nej majiteľ stiahne nielen prostredníctvom Wi-Fi, ale aj USB portu, prípadne jednoducho vyberie pamäťovú microSD kartu, ktorá môže dosahovať kapacitu až 128 GB.

Lákavá cenovka

Xiaomi tak domácou kamerou Dafang opäť raz dokázalo, že aj v tomto segmente elektroniky patrí medzi najlepších. Elegantná konštrukcia tohto zariadenia jednoducho zapadne do každej domácnosti. Svojimi vlastnosťami však predčí mnohých konkurentov a zákazníkov zláka nízkou cenou, ktorú nájdeš v u predajcu LighintheBox. Po uplatnení nášho zľavového kódu DAFANG66 cena klesne na skvelých 20 €.

Kúpiť domácu kameru Xiaomi Dafang za 20 €
Zľavový kupón DAFANG66

Nakúp cez nás a získaj špeciálnu zákaznícku starostlivosť

E-shop Lightinthebox patrí medzi TOP5 najväčšie internetové obchody s elektronikou a oblečením v Číne. Na trhu pôsobia už od roku 2007 a za pomerne dlhých 11 rokov si dokázali medzi zákazníkmi vybudovať veľmi dobrú reputáciu. Medzi ich najväčšie výhody patria nízke ceny, rýchle časy dodania a taktiež skvelá zákazníka starostlivosť.

Vďaka FonTechu však získaš špeciálnu zákaznícku starostlivosť. Stačí nakúpiť cez náš web a automaticky sa stávaš súčasťou najbezpečnejšieho nákupu z Číny. Stratený alebo nedodaný balík, problémový produkt alebo reklamácia? Pri všetkých týchto problémoch ti vďaka našim priamym kontaktom v Lightinthebox dokážeme asistovať a všetko vyriešiť. V prípade problémov nás stačí kontaktovať na e-mail redakcia(at)fontech.sk s číslom objednávky.

Výber dopravy a poistenia:

Kupón je možné aplikovať po kliknutí na „Proceed to checkout“ v košíku:

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]