O pripravovanej novinke Xiaomi Mi5C (Meri) sa hovorí už od októbra minulého roka a vyzerá to tak, že tentokrát je predstavenie skutočne za rohom. Už dávno sme mali možnosť spozorovať Mi5C v niekoľkých e-shopoch, no čínsky gigant si pravdepodobne ešte doprial čas na dostatočné doladenie smartfónu.

Neskorší príchod môže mať na svedomí aj procesor, ktorý bude pochádzať priamo od Xiaomi. Čínski analytici tiež priniesli nové informácie o špecifikáciách tohto procesora. Poznať ho budeme pod menom Pinecone a bude disponovať ôsmimi jadrami v usporiadaní 4+4. Menším sklamaním je prítomnosť staršej technológie jadier Cortex-A53, ktorú používajú predovšetkým čínske MediaTeky. Ďalší analytik neskôr uverejnil príspevok, v ktorom spomína príchod vylepšeného Pinecone procesora s ôsmimi Cortex-A73 jadrami. Ten však podľa neho príde neskôr a nájde si cestu len do drahšieho smartfónu.

Xiaomi Mi5S 3GB/64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

zdroj fotografie: Gizmochina

Nenechaj si ujsť
TIP: Významná certifikácia pre Xiaomi Mi5C v Číne, predstavenie už čoskoro

Okrem toho od modelu Mi5C očakávame aj 5,5-palcový displej, 3 GB RAM pamäť, 64 GB interné úložisko, 12 MPx hlavný fotoaparát a 8 MPx predný fotoaparát. Podľa analytikov sa dočkáme jeho predstavenia už tento mesiac a naozaj pevne veríme, že tieto informácie sú už skutočne pravdivé. Čo očakávaš od nástupcu nesmierne populárneho smartfónu z dielne Xiaomi?


zdroj fotografie: Weibo

Poznámka redakcie: Články označené ako „Dohady“ obsahujú informácie z tretích strán, ktoré nepochádzajú priamo od výrobcov. Za ich pravosť nezodpovedáme.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom