Dohady: Xiaomi Mi5 môže prísť s cenovkou vyššou ako 480 €

banner-redmi-3
Sme len pár týždňov pred predstavením najnovšieho smartfónu z dielne Xiaomi, Xiaomi Mi5. Fanúšikovia na novú vlajkovú loď čakajú už viac ako rok. Zatiaľ sa dočkali len množstva informácií a uniknutých fotografií.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi si skutočne dáva na čas. Uvedomuje si, že novinka bude pre rast spoločnosti veľmi dôležitá, ide o pravdepodobne najdôležitejší produkt roka. Novinka by mala mať top špecifikácie, preto sme veľmi zvedaví, ako bude nastavená cena Xiaomi Mi5. Očakávali sme, že bude vyššia ako pri predstavení Xiaomi Mi4, ktorého cena sa pohybovala na úrovni 280 €.  Na čínskej sociálnej sieti Weibo sa dnes objavila informácia, že nové Xiaomi môže stáť naozaj viac ako 3500 juanov, čo je v prepočte viac ako 480 €. Zdroj hovorí, že cena môže ešte vzrásť.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Xiaomi Mi5
Táto informácia je v rozpore s tým, čo sme o cene vlajkovej lodi počuli doteraz. Spoločnosť mala najprv nastaviť cenu na úrovni 350 €, najvybavenejší model mal stáť približne 415 €.  Cena je preto neočakávaná, hlavne ak vezmeme v úvahu cenovky posledne predstavených smartfónov od Xiaomi. Potvrdenou informáciou je, že Xiaomi Mi5 bude poháňať najnovší Snapdragon 820. Ostatné informácie sú len predpokladané, a to 4 GB RAM, 32 GB vnútorné úložisko, 5,2″ displej s 2K / FullHD rozlíšením, 16 MP zadný + 8 MPx predný fotoaparát. Batéria by mala prísť s kapacitou 3600 mAh. Dokonca sme zachytili aj informácie, že zariadenie by mohlo prísť s Force Touch technológiou.

Xiaomi Mi4 na Slovensku aktuálne kúpite za 238 €

Xiaomi Mi5 bude nepochybne veľmi výkonným zariadením. Ste však ochotní za vyššie spomenuté špecifikácie zaplatiť viac ako 450 €?

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]