Dvojica hier Red Dead Redemption patrí medzi to najlepšie, čo nielen Rockstar Games, ale herný priemysel vo všeobecnosti ponúkol za posledné roky. Portál Comic Book teraz upozorňuje na tweet účtu sústreďujúceho sa na informačné úniky z herného sveta, ktorý si všimol ponuku kolekcie týchto hier na najnovšie konzoly.

Účet Gaming Leaks & Rumors upozorňuje na zaradenie titulu Red Dead Redemption The Outlaws Collection do ponuky Amazonu, a to pre PS5 a Xbox Series X. Ako už môže názov kolekcie napovedať, pôjde o graficky vylepšenú dvojicu hier, pričom prvá z nich vyšla ešte na PS3 a Xbox 360 v roku 2010.

Podobne ako jednotka, Red Dead Redemption 2 by tak s určitosťou mal obsahovať všetky dodatočné prídavky hry, ktoré samozrejme prevedie do lepšej a pravdepodobne aj optimalizovanejšej vizuálnej podoby.

Zdroj zároveň uvádza, že podľa Amazonu by The Outlaws Collection malo vyjsť 31. decembra 2021. K oficiálnemu vyhláseniu od Amazonu alebo Rockstaru však zatiaľ nedošlo. K legitímnosti tak nemusí nahrávať ani použitie už známeho artworku, alebo fakt, že samotná adresa ponuky nefunguje.

V zriedkavých prípadoch môžu byť takéto úniky pravdivé

Dvojica položiek je už stiahnutá z ponuky, no podľa informácii išlo len upravený HTML kód za použitia už známeho artworku bez fungujúcej adresy. Takéto úniky e-shopov sú však v hernom priemysle bežnou záležitosťou, kedy sa vo vzácnych prípadoch hier naozaj dočkáme.

Tomuto úniku by sme však na základe použitej techniky a už známeho artworku veľkú váhu nepripisovali. Na druhej strane, graficky vylepšený prvý diel spolu s vyšperkovaným príbehom Arthura Morgana na nových konzolách, s vyšším snímkovaním a všetkými rozšíreniami na jednom mieste by rozhodne privítali milióny fanúšikov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom