Po minuloročnom predstavení výročného iPhonu X by si málokto pomyslel, že Apple dokáže ceny svojich smartfónov ešte viac zdvihnúť, no nakoniec to predsa dokázal. Najnovšie modely predstavené 12. septembra nesú poriadne vysoké cenovky, ktoré udivili celý svet, pričom si ich všimol aj kórejský konkurent. Samsung teraz púta pozornosť novým plagátom, kde prezentuje produkty, ktoré si môže každý dopriať za cenu 512 GB verzie iPhonu Xs Max.

Raz darmo, Apple a jeho drahé iPhony sú už 4. deň terčom kritiky a výsmechu mnohých ľudí, ale aj spoločností. Privysoké ceny jednoducho nenechali túto situáciu bez odozvy. Svoju reakciu na najnovšie Apple smartfóny a ich ceny ukázal aj Samsung CZ/SK na svojej oficiálnej stránke na Facebooku. Do finálnej ceny 512 GB iPhonu Xs Max na českom trhu totiž vmestil niekoľko svojich zariadení, ktoré si môžu zákazníci kúpiť.

Na vysoké ceny iPhonov reagoval aj Samsung

Miesto jedného a poriadne drahého iPhonu si tak každý môže podľa Samsungu dopriať za českých 43 490 Kč najnovšiu vlajkovú loď Galaxy Note 9 v rovnakej 512 GB verzii s ikonickým a ešte lepším perom S Pen. Zákazníkovi však ešte zvýši dosť peňazí aj na kvalitný ochranný kryt, bezdrôtovú nabíjačku a najnovšie hodinky Samsung Galaxy Watch. Kórejský výrobca si vždy rád nájde možnosť ako trocha podpichnúť do svojho amerického rivala a samozrejme nemohol premeškať ani túto chvíľu.

Zobraziť celú galériu (1)
@SamsungCzsk/Facebook

Nenechaj si ujsť
Z cien najnovších iPhonov si uťahuje už aj Xiaomi. Balíky niekoľkých jeho zariadení stoja toľko, čo jeden iPhone Xs, Xs Max alebo iPhone Xr

Samsung Galaxy Note 9 pritom ponúka v našich končinách procesor Exynos 8910 v spojení s až 8 GB RAM pri najvyššej 512 GB verzii vnútornej pamäte. Výrobca vylepšil aj stylus S Pen, ktorý dostal ešte viac funkcií, no nezabudlo sa ani na duálny fotoaparát s variabilnou clonou.

Najdrahší Samsung je tak stále lacnejší, než konkurenčný iPhone Xs Max. Za jeho vysokú cenu si každý môže kúpiť ešte zopár produktov z Kórei, pričom mu podľa vyjadrenia spoločnosti na Facebooku „ostane aj na jablkový koláč“.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú