Drony sú momentálne nesmierne žiadaným artiklom na technologickom trhu. Vďaka nim môžeš totiž spoznať svet z úplne novej perspektívy. Práve tento a samozrejme ešte mnohé ďalšie elementy po hardvérovej stránke prispievajú k tomu, že výrobcovia týchto zariadení sa rozhodne nemôžu sťažovať na nedostatok práce.

DJI ako trendsetter prináša neustále neuveriteľné pokroky ako po stránke funkcionality, tak aj čo sa rozmerov týka. Po už tak miniatúrnom modeli Mavic Pro však prichádza zbrusu nový počin s označením Spark. Ten je suverénne najmenším dronom výrobcu, avšak zďaleka najkrajšie znie jeho cena, ktorá je taktiež historicky najnižšia, akú kedy DJI ponúklo. No o cene až neskôr. Predstavme si túto novinku v skratke, čím ťa má vlastne zaujať.

sparkzdroj fotografie: DJI

Kúpiť DJI Spark za 514 €
Kupón LCXTTSPARK

Ako sme už spomínali, rozmery sú na úrovni plechovky alebo bežného smartfónu. Pohodlne sa teda zmestí do akéhokoľvek batohu či dokonca aj do väčšieho vrecka na kabáte. Napriek veľkosti a váhe sa doň podarilo dostať hneď niekoľko skvelých vychytávok. Disponuje inteligentným ovládaním ActiveTrack a TapFly, ktoré boli prítomné v modeli Phantom 4. Využiť môžeš aj gestá v štýle „Jedi“ a ovládať ho tak v ľubovoľnom smere, len pohybom ruky alebo smartfónu, a to až do vzdialenosti 109 metrov.

zdroj fotografie: DJI

Maximálna doba letu činí 16 minút, maximálna rýchlosť 50 km/h, respektíve jednou z prioritných vlastností je najmä 12 MPx senzor schopný natáčať FullHD video. Do vienka však dostal aj novú funkciu QuickShot, ktorá v priebehu jednej minúty vytvára fotografie, ktoré následne spojí do 10 sekundového videa. V balení potom nájdeš náhradné batérie, kryty vrtúľ a nabíjací dok.

sparkzdroj fotografie: DJI

Nuž, tieto vlastnosti ti dokonale predviedli to, že ak chceš momentálne kompaktný dron so špičkovými vlastnosťami, mimo DJI nemáš takmer žiadnu poriadnu konkurenciu, Pomyselnou čerešničkou na torte je potom cena, ktorou vyrukoval e-shop. S použitím kupónu LCXTTSPARK ho totiž kúpiš len za 514 €, teda lacnejšie ako je oficiálna cena daná výrobcom! A aj keď doručenie prebieha z čínskeho skladu, obchod zaplatí za teba všetky potrebné colné poplatky a ty už tak nebudeš musieť nič riešiť. Takáto ponuka je teda skutočne unikátna a dlho by si nad ňou nemal premýšľať. Poď do toho!

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú