Fanúšikov Marvelu či Indiana Jonesa nasledujúce riadky asi príliš nepotešia. Disney mení plány pri svojich očakávaných filmoch a vo viacerých prípadoch posúva dátumy ich premiér. Niektoré o pár mesiacov, v jednom prípade o celý rok.

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok s TOP zvukom?

Kúp si TV Philips Performance spolu so soundbarom alebo bezdrôtovým reproduktorom a po registrácii môžeš získať späť až 50 % ceny soundbaru alebo reproduktoru.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Ako informuje Variety, na MCU novinky si budúci rok počkáme o niečo dlhšie. Kvôli prieťahom s nakrúcaním viacerých projektov spoločnosť Disney musí posunúť dátumy premiér viacerých filmov. Ide predovšetkým o snímky Marvelu, ktoré spolu navzájom súvisia, a odklad jednej snímky preto spúšťa domino efekt aj pri tých ďalších.

Disney

Budúci rok preto namiesto štyroch MCU filmov uvidíme iba tri z nich. Konkrétne posuny premiér zasiahli snímky Doctor Strange in the Multiverse of Madness (presunutý z 25. marca na 6. mája), Thor: Love and Thunder (presunutý zo 6. mája na 8. júla) a Black Panther: Wakanda Forever (presunutý z 8. júla na 11. novembra).

V budúcom roku tak s istotou neuvidíme ženskú superhrdinskú zostavu The Marvels, ktorá sa presunula na 17. februára 2023. V ten istý rok od Marvelu uvidíme aj tretí diel Strážcov galaxie (máj 2023) Ant-Man and the Wasp: Quantumania (júl 2023) a bližšie nešpecifikovaný MCU projekt, ktorým by mohol byť Blade.

Indiana Jones s ročným odkladom

Najviac na posuny premiér doplatila filmová dobrodružná klasika – Indiana Jones, ktorý sa mal v kinách predstaviť počas budúcoročného leta, konkrétne 29. júla. Na piaty diel si však fanúšikovia počkajú až o rok dlhšie, keďže po novom bude film v kinách štartovať až na 30. júna 2023.

moviestillsdb.com

Nový Indy okrem posunu ďalších premiér doplatil aj na zranenie svojej hlavnej hviezdy, herca Harrisona Forda, ktorý si v júni pri nakrúcaní poranil rameno a absolvoval povinnú 3-mesačnú prestávku.

Produkcia síce pokračoval aj bez neho, pravdepodobne však netreba pripomínať, že bez hlavnej hviezdy režisér James Mangold mohol nakrútiť len obmedzený počet scén. Nakrúcanie je už ale v plnom prúde aj s Harrisonom Fordom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú