O pripravovanom smartfóne čínske spoločnosti UMi, UMi Iron, ste už možno počuli. Tento smartfón má už podľa názvu prísť s kovovým telom. UMi Iron sa teraz v plnej kráse ukazuje na oficiálnych fotografiách, na ktoré sa exkluzívne môžete pozrieť medzi prvými na svete! 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Spoločnosť UMi na svojej facebookovej stránke postupne teasuje informácie ohľadom pripravovanej vlajkovej lodi UMi Iron. My však teraz máme k dispozícii oficiálne fotografie tohto smartfónu vo vysokej kvalite, ktoré si môžete pozrieť ako prví na svete. UMi Iron z prednej strany veľmi pripomína nedávno predstavený LeTV One a rovnako, ako tento smartfón, aj Iron prináša tenké rámiky okolo displeja. Všimnúť si môžete aj kovovú zadnú stranu a tiež kovový rámik, ktorý lemuje celé zariadenie a dozdobený je malými šróbikmi. Hrúbka tela by mala byť pritom len 7,9 mm. Zaujímavá je aj pomerne veľká červená notifikačná LED dióda v spodnej časti prednej strany.

umi-iron-2
Po dizajnovej stránke bude tento kúsok medzi čínskymi smartfónmi určite vynikať, čo sa bohužiaľ o hardvéri povedať nedá. UMi Iron príde s menej výkonným osemjadrovým procesorom MediaTek MT6753 s taktom 1,5 GHz, ktorý bude dopĺňať 3 GB RAM pamäť. Prednú stranu bude tvoriť displej o veľkosti 5,5″ s FullHD rozlíšením. Vnútorná pamäť príde s kapacitou 16 GB a dostupný bude aj slot pre microSD karty do 32 GB. Na zadnej kovovej strane bude mierne vytŕčať šošovka 13 MPx Sony IMX214 fotoaparátu, ktorý nám je už dobre známy. Na prednej strane by sme zasa mali nájsť 8 MPx kameru a tiež aj LED blesk, čo nevidíme často.

umi-iron-7

Softvérovú stránku nového UMi Iron bude tvoriť najnovší Android 5.1 a smartfón príde aj s kvalitným audiom. Z teaserov môžeme vyčítať, že pôjde o audio čip DirectPath 25MW, ktorý zabezpečí kvalitné Hi-Fi audio. Predstavenie kovovej vlajkovej lode UMi Iron pravdepodobne prebehne 23. júna a odhadovaná cena je skvelých 160 €.

Zdroj: Umi

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú