Des-pa-ci-to. Denno denne tento výraz počuješ v rádiu a je dosť možné, že ti to už aj lezie na nervy. Nuž, nemôžeme proti tomu nič robiť, pretože Luis Fonsi a Daddy Yankee jednoducho odviedli skvelú prácu a ich hit trhá jeden rekord za druhým.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Počtom zhliadnutí 3 009 497 655 (v čase písania článku) sa stáva absolútnym lídrom na YouTube. Takéto úctyhodné číslo navyše video získalo za veľmi krátku dobu. Na YouTube bolo vydané 12. 1. 2017 a iba nedávno prekonalo všetky rekordy. Ešte začiatkom mesiaca bol na tróne Gangnam Style od Psy, no na krátku dobu ho prekonalo See You Again od Wiz Khalifa a Charlie Putha k filmu Rýchlo a Zbesilo 7.

Jasný kráľ!

To si ale prvé miesto ustrážilo iba menej ako mesiac, keďže Despacito nekompromisným tempom naberalo zhliadnutia. Okrem skvelého titulu na YouTube ale získalo prvenstvo aj ako najviac streamovaná skladba všetkých čias. Čo myslíš, dokáže niečo v blízkej dobe prekonať Despacito?

Už aj tebe lezie na nervy?
Nenechaj si ujsť
NASA začala na YouTube zverejňovať stovky hodín tajných leteckých misií. Sú extrémne zaujímavé
Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
75%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.