banner-mi-notebook-air-12Microsoft predstavil minulý týždeň nový all-in-one počítač Surface Studi PCo. Spoločnosť Dell teraz zverejnila video, v ktorom odhaľuje produkt nápadne podobajúci sa nedávno predstavenému počinu od Microsoftu. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Vo videu sa, bohužiaľ, nespomínajú žiadne špecifikácie, informácie o cene, či dátume predstavenia. Vidieť teda môžeme „len“ samotný počítač a možnosti jeho praktického využitia. Vyzerá to tak, že odpoveď na Surface Studio PC od Dellu príde s dvomi displejmi a prídavným hardvérom podobnému Surface Dial.

TIP: Microsoft predstavil dokonalý Surface Studio PC

Počítač bude okrem toho vybavený, samozrejme, aj stylusom a dotykovým displejom, ktorý nahradí klasickú klávesnicu a myš. Kedy bude počítač predstavený, zatiaľ nevieme, no video tvrdí, že sa tak stane už čoskoro. Aký máte názor na nový smer, ktorým sa uberá Microsoft alebo Dell v oblasti stolových počítačov?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.
  • Lukas Paperak

    hm, neviem odkial autor berie informacie, ale bolo by dobre si zistit viac :) Dell uz dlhsiu dobu ponukalo XPS27 All in One .. A v sucasnosti sa caka na nastupcu … Kedze doba ide dopredu tak novy model ma tiez podporovat aktivne pero … Radsej si zistim a potom napisem blbost :)