AKTUALIZÁCIA 20. 7. 2024

Tvorcovia netrpezlivo očakávaného filmu Deadpool & Wolverine musia skrývať viaceré prekvapivé tromfy s postavami, inak si nie je možné vysvetliť ich túžbu v každej novej ukážke predstaviť ďalšie šokujúce odhalenie jednej z nich.

V poslednom traileri predstavili návrat ikonického zloducha Sabretootha a v ďalšej ukážke pred svojou budúco týždňovou premiérou sa na záberoch prekvapivo objavila Wolverinova dcéra Laura (Dafne Keen).

Tá sa v jeho poslednom filme Logan predstavila ako výsledok laboratórneho projektu pod skratkou X-23, ktorý bol zrodený z jeho DNA. V nabitom emotívnom traileri, ktorý ponúka prierez záberov na Wolverina počas jeho kariéry v službách X-menov sa prvýkrát odhalila aj postava Lady Deadpool, o ktorej príchode sa medzi fanúšikmi šírili v posledných mesiacoch mnohé špekulácie.

Poslednou nezodpovedanou otázkou už tak len ostáva, ktorá herečka je pod maskou. Najväčšie stávky sa najčastejšie dávajú manželke Ryana Reynoldsa a zároveň slávnej herečke Blake Lively. Treba len dúfať, že tvorcovia si pre fanúšikov nechali nejaké ďalšie prekvapenia aj na samotnú poriadne horúcu premiéru, ktorá je naplánovaná na budúci týždeň 25. júla.

AKTUALIZÁCIA 29. 6. 2024

Tvorcovia nového Deadpoola odhalili ďalšiu zo série upútaviek, ktorá ukazuje nečakaný návrat známeho zloducha z pôvodnej filmovej série X-menov Sabretootha. Toho si po viac než 20 rokoch opäť zahrá herec a bývala legenda wrestlingu Tyler Mane.

Psychopatický mutant s pazúrmi a vlastným menom Victor Creed sa stihol dokonca neskôr objaviť aj vo filmovej verzii X-Men Origins: Wolverine, kde bol spolu s Wolverinom súčasťou elitného tímu mutantov. Vtedy si ho zahral vynikajúci Liev Schreiber.

Sabreetooth je podľa komiksového originálneho zdroja zaujímavou postavou, ktorý má totožné schopnosti ako Wolverine. Okrem toho ich spája aj rodinné puto, keď komiksoví tvorcovia spravili z neho nevlastného brata samotného Logana.

Sabretooth je tak ďalším záporákom z univerza X-Menov, ktorý sa objaví v pokračovaní Deadpool & Wolverine. Predchádzajúce trailery nám v krátkych záberoch odhalili príchod Lady Deathstrike (Kelly Hu), Azazela (Jason Flemyng) či Pyra, ktorého si opäť zahrá Aaron Stanford.

AKTUALIZÁCIA 24. 4. 2024

Jedni z najobľúbenejších komiksových postáv to v novom traileri pokračovania Deadpoola konečne rozbalili. Fanúšikovia si vďaka čerstvému videu môžu prvýkrát naplno vychutnať návrat Wolverina, ktorý hlási comeback do X-menovského univerza po siedmich rokoch.

Jeden z najmocnejších nepriateľov 

V prvom februárovom traileri na film sa pozornosť očakávanej komiksovky sústredila výhradne na Deadpoola (Ryan Reynolds) a Wolverine (Hugh Jackman) sa v ňom mihol len svojím tieňom.

Najnovšia ukážka sa už však konečne zameriava aj na obľúbeného hrdinu, ktorý podľa záberov zlyhal ako člen tímu X-menov v záchrane sveta v alternatívnom vesmíre. Práve tu ho navštívi Deadpool s prosbou o pomoc.

Keďže už z prvého traileru vieme, že Deadpoola prekvapia agenti Time Variance Authority, teda agentúry špecializujúcej sa na cestovanie multivesmírom, je jasné, že stretnutie dvoch ikonických hrdinov bude možné práve vďaka tomuto konceptu.

Spolu tak budú musieť spojiť sily proti mocnému nepriateľovi, Cassande Nove (Emma Corin), zlému dvojčaťu Charlesa Xaviera, ktorá môže zabíjať myšlienkami a jej úmysly predstavujú tie najvyššie hrozby.

Ukážka nešetrí odvážnymi akčnými a brutálnymi kúskami ani štipľavým humorom, ktorý si opäť nebude brať servítky pred ústa a podobne ako predošlé diely, bude aj najnovší Deadpool vydaný s R-kovým ratingom.

Návrat, v ktorý nedúfal ani samotný Hugh Jackman

Hugh Jackman sa ako Wolverine vráti už vo svojom deviatom filme, keď bol jeho osud „uzavretý“ vo filme Logan z roku 2017. Následne sa vyjadril fanúšikom, že sa do role obľúbeného komiksového hrdinu už nevráti. Prosby Ryana Reynoldsa, aby dal MCU ešte jednu šancu, však boli vyslyšané a títo herci sa vo franšíze stretnú opäť od prvého dielu Wolverina.

YouTube/Marvel/Úprava redakcie

O Deadpool & Wolverine sa v úlohe režiséra postará Shawn Levy. Ten si už spoluprácu s oboma hercami v minulosti vyskúšal. S Ryanom Reynoldsom natočil napríklad vydarenú akčnú komédiu Free Guy, s Hughom Jackmanom zasa rodinnú sci-fi snímku Oceľová päsť.

Deadpool & Wolverine do slovenských kín dorazí 25. júla a pôjde o jediný celovečerný film Marvelu s premiérou v tomto roku. Komiksový gigant vo svojich projektoch zaradil spiatočku a chce sa v nich viac sústreďovať na kvalitu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú