Zachráni Deadpool 3 trápiaci sa Marvel? Očakávaný prvý trailer očakávanej komiksovky to rozhodne naznačuje, a to naozaj doslova. Deadpool sa totiž v prvej upútavke označuje za Ježiša Marvelu a opäť sľubuje drsnú akciu naloženú čiernym humorom.

Deadpool 3 sa počas Super Bowlu ukázal vo svojej prvej ukážke. Jedným z najväčších prekvapení, ktoré priniesla je, že názov prichádzajúceho filmu viac nie je Deadpool 3, ale Deadpool & Wolverine. Zdá sa teda, že Wolverina v podaní Hugha Jackmana bude pre nový film rovnako dôležitý ako hláškujúci Deadpool vo svojej červenej kombinéze.

Aj napriek zmene názvu sa pozornosť prvého videa sústreďuje výhradne na Deadpoola a milovaného X-Mena v nej takmer nevidieť. Trailer ohľadom príbehovej zápletky príliš veľa neodhaľuje, je však isté, že Deadpool bude v novom filme cestovať časom.

Počas oslavy narodenín ho totiž prekvapia agenti Time Variance Authority, teda agentúry špecializujúcej sa na cestovanie v časopriestore, ktorá potrebuje Deadpoolovu pomoc.

Deadpool na úlohu nebude sám a nepriateľom sa postaví po boku Wolverina, tentokrát v ikonickom žltom kostýme. V traileri sme ho mohli vidieť iba v jedinom zábere, viac o príbehu i konkrétnej misii sa dozvieme v najbližších týždňoch.

Hugh Jackman sa ako Wolverine vráti už vo svojom deviatom filme, tvorcovia pri jeho zaradení do príbehu pravdepodobne využijú koncept cestovania časom, keďže osud známeho X-Mena bol uzavretý v oceňovanej snímke Wolverine z roku 2017. Zároveň ide o prvé stretnutie Deadpoola a Wolverina na obrazovke.

O Deadpool & Wolverine sa v úlohe režiséra postará Shawn Levy. Ten si už spoluprácu s oboma hercami v minulosti vyskúšal. S Ryanom Reynoldsom natočil napríklad vydarenú akčnú komédiu Free Guy, s Hughom Jackmanom zasa rodinnú sci-fi snímku Oceľová päsť.

Deadpool & Wolverine do slovenských kín dorazí 25. júla a pôjde o jediný celovečerný film Marvelu s premiérou v tomto roku. Komiksový gigant vo svojich projektoch zaradil spiatočku a chce sa v nich viac sústreďovať na kvalitu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú