banner-oneplus-3
I keď sa správy o príchode novej vlajkovej lodi spoločnosti OnePlus sa zdali byť veľmi nereálne, ba až úplným nezmyslom, výrobca naozaj plánuje niečo v blízkej dobe predstaviť. Pýtate sa prečo? Odpoveď je veľmi jednoduchá. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Konkurenti rapídne skrátili čas na predstavovanie nových vlajkových lodí, čo znamená, že ani OnePlus nesmie tento vlak ujsť. Informácie o plánoch spoločnosti sme tu mali len nedávno, no dnešné novinky od interného dodávateľa komponentov tieto informácie ešte viac utvrdzujú. Pošuškáva sa o tom, že OnePlus 3 bude onedlho opäť nedostupný a do opätovnej výroby sa vôbec nebude ponáhľať. Uvolní totiž miesto novinke, ktorá by mohla niesť označenie OnePlus 3S alebo OnePlus 3 Plus. Ďalším znakom veľkých noviniek je značne obmedzená dodávka AMOLED panelov, ktoré využíva  aj aktuálna vlajková loď výrobcu, čo prinúti giganta prejsť na LCD displeje.

OnePlus 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

oneplus3-production-halt-watermarked

Medzi ďalšie vylepšenia zaraďujeme použitie najnovšieho Snapdragonu 821. Vieme, že informácií je zatiaľ veľmi málo a ako takú predstavu o novom smartfóne nám to určite neposkytne. Dôležité je však to, že sa v útrobách výrobcu niečo veľké deje a my sa nevieme dočkať, čo to nakoniec bude. Môžete si byť istí, že akonáhle dostaneme nejaké nové správy, okamžite vás budeme informovať.

TIP: Nový OnePlus 3S je na ceste, tvrdí známy analytik

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
29%
Chcem to
29%
Mám to
14%
Nepáči sa mi to
29%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]