banner-nexus-6pPredstavenie očakávaných nástupcov známych Nexusov sa začne už o pár hodín, no správy o pripravovaných Pixeloch stále neutíchajú a tesne pred predstavením sme získali ešte jednu porciu informácií.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nedávno istý internetový predajca odhalil množstvo informácií a dnes sa situácia opakuje, no tentokrát tak urobila divízia Enterprise spoločnosti Verizon. Na ich stránke sa na krátku chvíľu objavili Google Pixel a Pixel XL. Pri zozname smartfónov bola zmienka aj o niečom pod názvom „Google Magic“, no zatiaľ netušíme, čo by to mohlo byť. Môže ísť napríklad o marketingový názov služieb Google (Asistent alebo neobmedzené úložisko v aplikácii Google Fotky), ktoré sa budú nachádzať v novinkách.

Huawei Nexus 6P 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

pixel-prices-840x715

TIP: Známy operátor a predajca nechtiac odhalili podrobné špecifikácie Google Pixel smartfónov

Verizon prezradil aj približné informácie o cenách. 32 GB verziu Pixelu by mal operátor ponúkať za 178 € na zmluvu, čo si môžeme preložiť ako 540 € – 580 € za odomknutú verziu. Známa je aj cena Pixelu v 128 GB verzii (267 €) a Pixelu XL s rovnakou veľkosťou úložiska (375 €). Ceny bez paušálov by teda mohli byť 670 €, respektíve 760 €. Na ceny ako pri starších Nexusoch, žiaľ, môžeme definitívne zabudnúť. Medzitým Evan Blass zverejnil fotografie Pixelov vo farebných prevedeniach „Very Silver“ a „Really Blue“. Oficiálne informácie sa dozvieme už o jednu hodinu, pričom živý prenos z konferencie môžete sledovať na videu nižšie.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
100%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.