banner-zuk-z2-pro-2
Dcérska spoločnosť Lenova, ZUK, ponúka trhu naozaj skvelé a výkonné smartfóny. Nedávno sa na internet dostali prvé rendery pripravovaného modelu ZUK Edge. Aj keď názov napovedá, že by malo ísť o zakrivenú obrazovku, ako je tomu pri Samsungoch, ZUK zvolil označenie Edge kvôli úzkym rámikom okolo displeja. Teraz sú dostupné ďalšie rendery, ktoré odhaľujú ako bude smartfón vyzerať.

O pripravovanom modeli ZUK Edge sa hovorí už zopár týždňov. Na internet teraz unikli ďalšie fotografie, na ktorých je skutočná podoba budúcej novinky. Spoločnosť však o ďalších podrobnostiach mlčí. Nové fotky ponúkajú pohľad na biele prevedenie očakávaného smartfónu. ZUK Edge ponúkne ikonické hardvérové domovské tlačidlo s už tradičným umiestnením. Obsahovať bude aj snímač odtlačkov prstov.

Lenovo ZUK Z2 PRO môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

zuk-edge

TIP: ZUK Edge by mohol byť jedným z najlacnejších smartfónov so Snapdragonom 821

Oficiálnu podobu zadnej strany zatiaľ nepoznáme, no približný dizajn poskytla spoločnosť TENAA, ktorá schvaľuje a certifikuje nové smartfóny. Najprv sa predpokladalo, že novinka s veľkým displejom príde na svet 7. decembra, no bohužiaľ sa tak nestalo. Ostáva nám len čakať, kedy sa výrobca rozhodne predstaviť nový Edge, no dúfame, že túto skvelú novinku uvidíme ešte pred sviatkami.

zuk-edge-2

Kúpiť ZUK Z2 Pro z EU skladu za 372 €
Zľavový kupón CICWEBFE

Podľa predpokladov by nová vlajková loď progresívneho ZUK mala priniesť 5,5″ displej s jemným FullHD rozlíšením. Srdcom zariadenia bude procesor Snapdragon 821 od Qualcommu. Pri výpočtoch mu bude vypomáhať aj operačná pamäť RAM s kapacitou 4 GB. Okrem toho má byť dostupné 64 GB vnútorné úložisko. ZUK Edge bude napájaný z 3000 mAh batérie s podporou rýchleho nabíjania prostredníctvom USB Type-C konektora. Čo sa fotoaparátov týka, predný zrejme príde s rozlíšením 8 MPx a hlavný snímač ponesie 13 MPx. Na tento model s obrovským potenciálom výrobca nalepil aj fantastickú cenovku, ktorá sa bude pohybovať už od 370 €, no všetky tieto informácie budú potvrdené / vyvrátené pri oficiálnom predstavení, na ktoré si musíme ešte počkať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP