Ďalšie fotografie a rendery smart hodiniek od Meizu, predstavené budú možno už 10. augusta

banner-pro-6
O nových inteligentných hodinkách od spoločnosti Meizu sa opäť začalo špekulovať len nedávno, keď Meizu zverejnilo teaser lákajúci na ich predstavenie. Ubehla pomerne krátka doba a už sa objavili ďalšie reálne fotografie a rendery hodiniek, respektíve balenia.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Začnime teda s prvou fotografiu, na ktorej by sa mohlo nachádzať balenie pripravovaných hodiniek od Meizu. Balenie je sivej farby v tvare kocky hoci nie je isté, že ide o balenie hodiniek, je to veľmi pravdepodobné.

meizu-smartwatch-retail-box

Na ďalších fotografiách môžeme vidieť už samotné hodinky, ktoré síce vyzerajú celkom reálne, no ich dôveryhodnosť nemôžeme zaručiť. Hodinky sa na obrázkoch predvádzajú s koženým remienkom v dvoch farbených prevedeniach a s rozličnými ciferníkmi.

meizu-smartwatch-524x1024

TIP: Meizu láka teaserom na predstavenie nových smart hodiniek

A nakoniec tu máme ďalší set fotografií, na ktorých sa nachádzajú smartwatch od Meizu vo veľmi jednoduchom a odlišnom prevedení oproti predchádzajúcim. Hodinky by mali využívať procesor od Intelu, a to Rockchip RK6321, ktorý disponuje dvomi Cortex-A5 jadrami. Ak je táto informácia pravdivá, operačným systémom s vysokou pravdepodobnosťou nebude Android Wear, keďže ten využíva výhradne Qualcomm čipy. Na konci článku nájdete aj fotky obálky s pozvánkou na Meizu konferenciu, ktorá sa bude konať 10. augusta. Budú na nej predstavené práve hodinky? To sa dozvieme už o pár dní

meizu-smartwatch-different-colors

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
17%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
50%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
33%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.