Ďalšie fotografie a nové rendre OnePlus 3 unikli na verejnosť

banner-oneplus2Tento mesiac sa akoby roztrhlo vrece s fotografiami pripravovaného nástupcu „zabijaka vlajkových lodí 2016“, teda OnePlus 2. Jeho dizajn máme už vďaka mnohým únikom viacmenej potvrdený. Dnešný únik prichádza s ďalšími fotografiami, ktoré nám už smartfón ukazujú zo všetkých uhlov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Povedzme si na rovinu, kde sme len tento dizajn videli? Pri pohľade na zadnú stranu si určite väčšina z nás spomenie na minuloročný HTC One M9, ale aj na starší One M7. Fotoaparát navyše značne vytŕča, čo tiež nie je najlepšie znamenie. Na prednej strane smartfónu sa OnePlus pre zmenu inšpiroval výrobcom Meizu, ktorý má vo zvyku používať oblé hardvérové tlačidlo pod displejom. Vyzerá to tak, že podobným bude disponovať aj OnePlus 3. Toto tlačidlo v sebe bude pravdepodobne ukrývať aj snímač odtlačkov prstov, keďže na zadnej strane žiaden nevidíme.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Najbohatšia by mala byť spodná strana smartfónu, na ktorej sa nachádza mriežka pre reproduktor, USB Typu-C, 3.5 mm audio jack a mikrofón. Horná strana je bez akýchkoľvek prvkov. Na ľavom boku sa nachádza iba prepínač medzi režimami, podobne ako pri OnePlus 2. Tlačidlo pre zapnutie a tlačidlá na ovládanie hlasitosti by teda mali byť umiestnené na opačnej strane. Stále sa však jedná len o prototyp smartfónu a finálny dizajn môže vyzerať úplne inak. Predošlý únik fotografií a informácie o špecifikáciách nájdete na tomto odkaze.

oneplus 3 dizajn unik 13maj-6

V čase písania článku sa na internete objavili ďalšie fotografie, ktoré by mali byť oficiálne rendery OnePlus 3 a prinášajú ďalšie zaujímavé informácie. Ukazujú totiž mierne odlišný dizajn od predchádzajúcich únikov. Na ľavom boku smartfónu sa nachádza slot (pravdepodobne pre SIM alebo microSD karty) a okolo smartfónu sa tiahne kovový rám, ktorý sa podobá na ten zo smartfónov Sony. Spolu s týmito obrázkami sa objavili aj informácie o možnosti existencie 128 GB verzie smartfónu. Poďme teda rovno k cenám. Verzia so 4 GB RAM by mala stáť 270 €, kým cena verzie so 6 GB RAM by mala byť okolo 340 €. Podľa informácií by sa predstavenie malo odohrať 28. mája a vstúp na trh sa očakáva začiatkom júna.
oneplus 3 dizajn unik 13maj-7

oneplus 3 dizajn unik 13maj-8

Ako sa vám zatiaľ páči dizajn OnePlus 3? Myslíte si, že takto bude vyzerať aj finálny produkt?

Zdroj: Gizmochina.com (2)

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.