Reálne fotografie očakávanej vlajkovej lodi Samsungu sa znova objavili na internete. Tam sa ešte nestihli ani poriadne „ohriať“ a už sa do éteru dostala ďalšia séria reálnych snímok. 

Za ďalším zverejnením reálnych fotografií Samsungu Galaxy S8+ stojí sociálna sieť WeiboTieto snímky z reálneho požívania dopĺňajú tie predchádzajúce a znova potvrdzujú doteraz známe informácie o takmer bezrámikovom displeji so zahnutými okrajmi. Taktiež môžeme na záberoch vidieť rozloženie senzorov. V novinke výrobca rozhodne neponúkne hardvérové domovské tlačidlo a snímač odtlačkov prstov sa bude nachádzať na zadnej strane hneď vedľa šošovky fotoaparátu. Okrem týchto vlastností však fotografie núkajú aj myšlienku, že nový smartfón bude predstavený s veľkým 6″ displejom.

zdroj fotografie: PhoneArena

Na prvých dvoch záberoch je očakávaná S8-čka vo verzii „Plus“ zachytená pri reálnom používaní. Hra, ktorou sa zabáva slečna na fotke však nie je prispôsobená pre netradičný pomer strán 18:9, kvôli čomu sú okraje obrazovky o čosi hrubšie ako v skutočnosti. Z bližšieho pohľadu je teda stále možné vidieť skutočné okraje displeja v hornej a dolnej časti. Ďalšie fotografie nám narozdiel od tých predchádzajúcich ukazujú aj umiestnenie antén. Gigant z Kórei plánuje svoju novú vlajkovú loď vybaviť taktiež digitálnym asistentom Bixby. Ten dostane špeciálne hardvérové tlačidlo, ktoré je na fotke situované na ľavej strane.

zdroj fotografie: PhoneArena

Nenechaj si ujsť
Samsung Galaxy S8 sa na nových fotkách ukazuje s vlastnosťou, ktorú používatelia nenávidia

Poslednou z novej série fotografií je snímka, na ktorej nápis „Galaxy S8 6“ indikuje, že výrobca do svojej novinky osadí 6″ obrazovku. To je však len jedna z možností. Môže sa totiž jednať aj o označenie prototypu alebo inej, neznámej verzie. Pozorní čitatelia si na poslednej spomínanej fotografii môžu všimnúť slovíčko „Yateley“, čo názov mesta, kde má Samsung svoje európske laboratórium. Výrobca svoju novú vlajkovú loď oficiálne predstaví až v marci, no dá sa čakať, že prvé zmienky o nej padnú už na výstave MWC 2017 v Barcelone o pár dní.

zdroj fotografií: PhoneArena

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom