Ďalšia verzia LeEco Le 2 sa objavila v Antutu, tentoraz so Snapdragonom 652

banner-letv-one-pro
Len dnes ráno sme vás informovali o zariadení LeEco Le 2, ktoré sa objavilo v benchmarku GFXbench a bolo vybavené procesorom MediaTek Helio X25. Tentoraz tu máme nové informácie z benchmarku Antutu, kde sa model LeEco Le 2 objavil v modifikácii s procesorom Snapdragon 652. Vyzerá to teda, že sa LeEco rozhodlo predstaviť viac verzií Le 2 v rôznych konfiguráciách.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Nová varianta smartfónu Le 2 sa v Antutu objavila pod referenčným názvom Le X526. Smartfón pobeží na najnovšom Androide 6.0 Marshmallow. Veľkosť displeja zostala neznáma, vieme však, že príde v rozlíšení FullHD. To najdôležitejšie prichádza v podobe procesoru Snapdragon 652 a grafického čipu Adreno 510. Benchmark zároveň odhalil aj 3 GB RAM a 32 GB vnútornú pamäť. V prípade fotoaparátov, zadný snímač príde s rozlíšením 16 MPx a vpredu pôjde o 8 MPx senzor.

LeEco Le 2 Antutu

Špekulácie ohľadom modelu LeEco Le 2, ktoré kolovali internetom doteraz, hovorili o možnosti príchodu dvoch verzií zariadenia, a to so Snapdragonom 820, respektíve s Helio X20 od MediaTeku. Teraz to ale vyzerá, že LeEco sa rozhodlo uprednostniť čipy Snapdragon 652 a Helio X25. LeEco Le 2 by sa mal na trhu objaviť budúci mesiac, presný dátum však zatiaľ známy nie je.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]