Doterajšie modely od LG sa v minulých rokoch neukazovali na toľkých renderoch a reálnych fotografiách, ako je tomu teraz pri novom LG G6. Na internet sa totiž dostala ďalšia reálna fotografia tejto vlajkovej lode, ktorá potvrdzuje doteraz známe informácie o chystanej novinke. LG G6 bude mať svoju svetovú premiéru už o pár dní na výstave MWC 2017.

Najnovšia reálna fotografia nám ponúka pohľad na prednú stenu očakávanej vlajkovej lode z dielne LG. Výrobca novú G6-ku vybavil veľkým 5,7″ zobrazovacím panelom s QHD+ rozlíšením. Okrem toho prinesie displej novinky aj netradičný pomer strán 18:9. Táto reálna fotografia znova potvrdzuje, že LG vybavilo svoj nový high-end displejom, ktorý má po okrajoch len minimálne rámiky a zaoblené rohy. Fotografia taktiež prezrádza, že nová G6-ka bude dostupná aj v bielom farebnom prevedení.

LG G5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

LG G6zdroj fotografie: PhoneArena

Nenechaj si ujsť
LG G6 predsa len neprinesie najnovší procesor od Qualcommu. Aká bude náhrada?

Nová snímka znova potvrdzuje rozloženie jednotlivých snímačov ako aj loga výrobcu. Novinku zo stajne LG uvidíme na oficiálnom odhalení už 26. februára, čo tiež potvrdil samotný výrobca. Vo svojej výbave prinesie minuloročný procesor Snapdragon 821, ktorý stále dokáže ponúknuť špičkový výkon. Pre využitie tohto modelu procesora má výrobca dobré odôvodnenie. Ak by chcel totiž použiť v novinke tohtoročný Snapdragon 835, tak by model G6 musel byť predstavený až o niekoľko mesiacov neskôr.

zdroj fotografie: PhoneArena

Zobraziť slovenskú cenu LG G6

Procesor minuloročných vlajkových lodí je tak šikovným riešením celej situácie. Okrem toho sa predpokladá, že nové LG G6 sa nám ukáže aj so skenerom dúhovky oka. Taktiež zrejme bude prvým smartfónom mimo Pixel série od Googlu, ktorý dostane Google Asistenta. Pre špičkovú kvalitu hudby do novinky výrobca integruje Quad DAC prevodník. Celý smartfón síce stratí modularitu svojho predchodcu, no na oplátku bude odolný voči vode a prachu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom